[ Villa Solvik ]

Stigmännens klubbstuga Villa Solvik


Följande bokningar är gjorda:
Visa aktuella bokningar

Från Till Bokad till Bokad av
2001-07-13 00:00 2001-07-13 24:00 Testbokning (42) Jakob Emander
2001-07-15 00:00 2001-07-15 24:00 Anders Olsson (45) Jakob Emander
2001-07-18 16:00 2001-07-18 20:00 Tipsrundan (43) Alexander Lindblom
2001-07-19 00:00 2001-07-22 24:00 Ingmar Lind (54) Thomas Johansson
2001-07-28 00:00 2001-07-28 24:00 Boel Holmström (46) Jakob Emander
2001-08-03 16:00 2001-08-03 24:00 Jens Nilsson (55) Thomas Johansson
2001-08-07 18:00 2001-08-07 24:00 Stigmännen Tävlingsmöte (58) Thomas Johansson
2001-08-09 00:00 2001-08-10 18:00 Karlshamns kommun (47) Thomas Johansson
2001-08-11 00:00 2001-08-11 24:00 Stefan Sandin (48) Thomas Johansson
2001-08-13 00:00 2001-08-14 18:00 Jämshög Folkhögskola (49) Thomas Johansson
2001-08-16 12:00 2001-08-16 18:00 Karlshamns Kommun (50) Thomas Johansson
2001-08-22 10:00 2001-08-22 14:00 Stigmännen Veteraner (57) Thomas Johansson
2001-08-24 00:00 2001-08-24 00:00 Patrik Johansson (61) Thomas Johansson
2001-08-30 00:00 2001-08-30 24:00 Gunilla Lagerlöv (52) Thomas Johansson
2001-08-31 12:00 2001-08-31 24:00 Cecilia Rönnfjärd (53) Thomas Johansson
2001-09-12 18:00 2001-09-12 22:00 Birgitta Nilsson,Ledaransvarigträff (63) Per Nilsson
2001-09-21 16:00 2001-09-21 24:00 Jan Persson (67) Thomas Johansson
2001-09-26 08:00 2001-09-26 16:00 omsorgsförvaltningen, Jette Rönne (65) Lotta Ryberg
2001-10-11 16:00 2001-10-14 12:00 Barnkongress (56) Beatrice Enckell
2001-10-15 18:00 2001-10-15 20:00 tjejkväll, utb. självförsvar (68) Birgitta Nilsson
2001-10-19 16:00 2001-10-19 24:00 Olsson (72) Thomas Johansson
2001-10-22 18:00 2001-10-22 20:00 reservdat. utb självförsvar (69) Birgitta Nilsson
2001-10-24 08:00 2001-10-24 16:00 Omsorgsförvaltningen, Jette Rönne (73) Lotta Ryberg
2001-11-05 18:00 2001-11-05 22:00 Upptaktsmöte Elitserien SSM (59) Lars-Gunnar Bengtsson
2001-11-10 14:00 2001-11-10 20:00 Veteraner friidrott (82) Lars-Gunnar Bengtsson
2001-11-19 18:00 2001-11-19 22:00 Upptaktsmöte 2 Elitserien - SSM (70) Lars-Gunnar Bengtsson
2001-11-24 12:00 2001-11-24 22:00 Smedberg (83) Thomas Johansson
2001-11-30 14:00 2001-11-30 22:00 Hyden (77) Thomas Johansson
2001-12-02 12:00 2001-12-02 18:00 Kumm (79) Thomas Johansson
2001-12-07 08:00 2001-12-07 14:00 Kallinge skola (84) Thomas Johansson
2001-12-10 18:00 2001-12-10 22:00 Studiecirkel TC (87) Thomas Johansson
2001-12-12 16:00 2001-12-12 24:00 Lena Hoffner (86) Lotta Ryberg
2001-12-14 16:00 2001-12-14 24:00 Norrevångskolan (81) Lars-Gunnar Bengtsson
2001-12-19 16:00 2001-12-19 22:00 Möllegårdens skola (88) Thomas Johansson
2001-12-25 12:00 2001-12-26 12:00 Julfest (89) Gabriel Bengtsson
2001-12-31 12:00 2002-01-01 12:00 Daniel Nilsson (90) Thomas Johansson
2002-01-14 18:00 2002-01-14 22:00 Studiecirkel (92) Lars Svensson
2002-01-19 00:00 2002-01-19 24:00 Klassträff (93) Boel Holmström
2002-01-21 18:00 2002-01-21 24:00 Ann-sofie,studiecirkel (91) Thomas Johansson
2002-01-26 14:00 2002-01-27 14:00 18-årsfest (94) Erik Nilsson
2002-01-28 18:00 2002-01-28 22:00 Elitserien - uppföljning alla studiecirklar (80) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-02-02 16:00 2002-02-03 12:00 Klassfest (96) Lisa Enckell
2002-02-03 14:00 2002-02-03 22:00 ÅRSMÖTE (101) Thomas Johansson
2002-02-25 18:00 2002-02-25 22:00 Studiecirkel, markan (102) Boel Holmström
2002-03-04 18:00 2002-03-04 24:00 ssm trafik (109) Thomas Johansson
2002-03-11 18:00 2002-03-11 24:00 Naturpasskommiten (100) Thomas Johansson
2002-03-13 18:00 2002-03-13 24:00 Birgitta Nilsson (99) Thomas Johansson
2002-03-17 14:00 2002-03-17 22:00 Smedberg (106) Thomas Johansson
2002-03-18 18:00 2002-03-18 22:00 Lars-Gunnar Bengtsson Elitserien -SSM uppföljning alla studiecirklar (103) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-03-19 18:00 2002-03-19 24:00 ssm trafik (110) Thomas Johansson
2002-03-22 14:00 2002-03-22 22:00 Per-Ola JOHANSSON (107) Thomas Johansson
2002-03-27 18:00 2002-04-01 24:00 OK Kåre Falun (116) Thomas Johansson
2002-04-02 00:00 2002-04-09 24:00 Tjeckoslovakien juniorlandslag (118) Thomas Johansson
2002-04-10 18:00 2002-04-10 22:00 Studiecirkel - Markan (114) Boel Holmström
2002-04-24 08:00 2002-04-24 14:00 komunen (130) Thomas Johansson
2002-04-29 18:00 2002-04-29 22:00 Klubbmöte - utvärdering och något att äta (119) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-05-02 12:00 2002-05-02 24:00 F17 Personal (126) Thomas Johansson
2002-05-04 14:00 2002-05-04 24:00 Valfrid (125) Thomas Johansson
2002-05-10 16:00 2002-05-10 22:00 Barnkalas (139) Boel Holmström
2002-05-13 16:00 2002-05-13 24:00 Sparbanken i Karlshamn,U.Ohlsson (133) Johan Ryberg
2002-05-15 18:00 2002-05-15 22:00 Bigge (141) Bigge Bengtsson
2002-05-16 18:00 2002-05-16 22:00 Ungdomskommittémöte (144) Ann-Sophie Nilsson
2002-05-18 14:00 2002-05-18 20:00 Polska Föreningen SAWA, Zofia Lindgren (136) Nils-Arne Håkansson
2002-05-19 12:00 2002-05-19 24:00 Valfrid (140) Thomas Johansson
2002-05-20 08:00 2002-05-20 16:00 Gökotta / KM i pre-O (142) Bengt Lindblom
2002-05-22 16:00 2002-05-22 24:00 Kartarina M (128) Thomas Johansson
2002-05-23 18:00 2002-05-23 22:00 "Skogsflicksförberedelse" (147) Ulla Bergqvist
2002-05-26 12:00 2002-05-26 20:00 Viberg (143) Thomas Johansson
2002-05-27 08:00 2002-05-27 16:00 Karlshamn kommun (123) Thomas Johansson
2002-05-28 16:00 2002-05-28 24:00 Sparbanken i Karlshamn,U.Ohlsson (134) Johan Ryberg
2002-05-30 16:00 2002-05-30 24:00 Karlshamns FBU (137) Thomas Johansson
2002-05-31 14:00 2002-05-31 24:00 Lotta (129) Lotta Ryberg
2002-06-10 16:00 2002-06-10 24:00 Skogsflickorna (104) Ulla Bergqvist
2002-06-11 14:00 2002-06-11 24:00 Avtackning medarbetare (135) Inga-Lill Wikingsson
2002-06-12 08:00 2002-06-13 14:00 Sol-skola (151) Thomas Johansson
2002-06-13 16:00 2002-06-13 24:00 Karlshamns AB (149) Thomas Johansson
2002-06-15 20:00 2002-06-16 16:00 Susanne Olsson (145) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-06-17 12:00 2002-06-17 16:00 Möte (vid regn) (148) Ann-Sophie Nilsson
2002-06-19 08:00 2002-06-20 24:00 reserverad (138) Thomas Johansson
2002-06-21 10:00 2002-06-22 18:00 Midsommarfest (117) Boel Holmström
2002-06-28 12:00 2002-06-28 16:00 Commersen (153) Thomas Johansson
2002-06-28 18:00 2002-06-29 10:00 Wilden Plast (152) Lars Svensson
2002-07-06 10:00 2002-07-07 12:00 P. Nemi (127) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-07-11 16:00 2002-07-11 24:00 Park-OL nr 4 2002 (158) Bengt Lindblom
2002-07-13 12:00 2002-07-14 12:00 Konsert (112) Gabriel Bengtsson
2002-07-16 00:00 2002-07-20 24:00 Ingemar Lind (159) Thomas Johansson
2002-08-02 14:00 2002-08-03 20:00 Per-Arne Höög (131) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-08-10 12:00 2002-08-11 24:00 Nordling (105) Thomas Johansson
2002-08-12 18:00 2002-08-12 22:00 Ungdomskommittémöte (156) Bengt Lindblom
2002-08-14 18:00 2002-08-14 22:00 Höst-upptakt ungdom (155) Bengt Lindblom
2002-08-15 14:00 2002-08-15 18:00 Karlshamn kommun senior (124) Thomas Johansson
2002-08-16 14:00 2002-08-17 12:00 Carolinas examensfest (160) Lars Svensson
2002-08-20 18:00 2002-08-20 22:00 Tävlingsmöte SM Pre-O (162) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-08-24 16:00 2002-08-24 24:00 Mamma Bengt (154) Thomas Johansson
2002-08-30 16:00 2002-08-31 10:00 Nilssons kräftskiva (161) Thomas Johansson
2002-09-07 08:00 2002-09-08 24:00 SM Pre-0 Ev.övernattning (121) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-09-11 16:00 2002-09-11 20:00 Ungdomsträning (167) Ann-Sophie Nilsson
2002-09-16 18:00 2002-09-16 24:00 Klubbmöte - "minnenas afton" med Erik Bergman (120) Lars-Gunnar Bengtsson
2002-09-18 16:00 2002-09-18 20:00 Ungdomsträning (168) Ann-Sophie Nilsson
2002-09-24 08:00 2002-09-24 14:00 stigmännen seniorer (174) Thomas Johansson
2002-09-25 08:00 2002-09-25 22:00 Mörrums Bruk, Perty Kjellsson, Jan-Olof Karlsson (166) Ann-Sophie Nilsson
2002-09-28 12:00 2002-09-28 24:00 Kusinträff (164) Boel Holmström
2002-10-02 16:00 2002-10-02 20:00 Ungdomsträning (169) Ann-Sophie Nilsson
2002-10-09 16:00 2002-10-09 20:00 Ungdomsträning (170) Ann-Sophie Nilsson
2002-10-16 16:00 2002-10-16 20:00 Ungdomsträning (171) Ann-Sophie Nilsson
2002-10-23 16:00 2002-10-23 20:00 Ungdomsträning (172) Ann-Sophie Nilsson
2002-10-24 16:00 2002-10-24 24:00 Bankalas (176) Thomas Johansson
2002-10-30 14:00 2002-10-30 22:00 Bankalas (181) Thomas Johansson
2002-11-01 14:00 2002-11-02 12:00 Halloweenfest (191) Erik Nilsson
2002-11-02 14:00 2002-11-02 24:00 Tommy Sthål (177) Thomas Johansson
2002-11-05 08:00 2002-11-05 18:00 Commersen (193) Anneli Enckell
2002-11-06 00:00 2002-11-06 00:00 Ungdomsträff (182) Ann-Sophie Nilsson
2002-11-08 16:00 2002-11-08 24:00 Norrevångsskolan (175) Thomas Johansson
2002-11-09 10:00 2002-11-10 10:00 Tjejträff (192) Boel Holmström
2002-11-20 18:00 2002-11-20 20:00 Trivselkommittén (196) Bengt Lindblom
2002-11-27 16:00 2002-11-27 22:00 Ungdomsträff (183) Ann-Sophie Nilsson
2002-11-29 14:00 2002-11-29 24:00 Anna Åkesson (178) Thomas Johansson
2002-11-30 10:00 2002-11-30 24:00 30-årsfest (173) Boel Holmström
2002-12-06 14:00 2002-12-07 14:00 Cecilia Rönnfjärd (165) Cecilia Rönnfjärd
2002-12-20 16:00 2002-12-20 24:00 Julfest (198) Thomas Johansson
2002-12-21 14:00 2002-12-21 24:00 Julfest (194) Boel Holmström
2002-12-25 16:00 2002-12-26 14:00 Julfest (179) Gabriel Bengtsson
2002-12-31 12:00 2003-01-01 18:00 Nyårsfest (180) Gabriel Bengtsson
2003-01-02 08:00 2003-01-03 20:00 Övernattning för ungdomar (184) Ann-Sophie Nilsson
2003-01-15 16:00 2003-01-15 22:00 Ungdomsträff (185) Ann-Sophie Nilsson
2003-01-18 10:00 2003-01-18 18:00 Tomas Blomqvist (200) Tomas Blomqvist
2003-01-20 08:00 2003-01-21 20:00 Lokala Styrelsen, Väggaskolan (202) Erik Nilsson
2003-01-24 12:00 2003-01-24 24:00 Ronny Lundin (205) Thomas Johansson
2003-01-25 12:00 2003-01-25 18:00 Klassträff (197) Boel Holmström
2003-01-26 12:00 2003-01-26 24:00 Årsmöte (201) Thomas Johansson
2003-02-05 16:00 2003-02-05 20:00 Ungdomsträff (186) Ann-Sophie Nilsson
2003-02-08 00:00 2003-02-08 00:00 Nermie (206) Thomas Johansson
2003-02-17 00:00 2003-02-19 00:00 Monica Olsson (199) Thomas Johansson
2003-02-21 16:00 2003-02-21 24:00 Ottosson (211) Thomas Johansson
2003-02-26 16:00 2003-02-26 20:00 Ungdomsträff (187) Ann-Sophie Nilsson
2003-02-28 16:00 2003-02-28 24:00 Kalas (208) Lars-Magnus Nilsson
2003-03-12 18:00 2003-03-12 24:00 Träff inför hemvändardagen (217) Bengt Lindblom
2003-03-14 14:00 2003-03-14 22:00 Per-Ola Johansson (207) Thomas Johansson
2003-03-19 16:00 2003-03-19 20:00 Ungdomsträff (188) Ann-Sophie Nilsson
2003-03-24 18:00 2003-03-24 22:00 Naturpasskommitté (214) Lotta Ryberg
2003-03-26 18:00 2003-03-26 24:00 Möte. Kom igen dag (221) Birgitta Nilsson
2003-04-02 16:00 2003-04-02 20:00 Vårupptakt ungdomar (189) Ann-Sophie Nilsson
2003-04-09 00:00 2003-04-11 00:00 Karlshamns Kommun (215) Thomas Johansson
2003-04-16 18:00 2003-04-16 22:00 Möte, kom igen dag (220) Birgitta Nilsson
2003-04-25 12:00 2003-04-25 24:00 Maria Nilsson (226) Thomas Johansson
2003-04-26 10:00 2003-04-26 20:00 Tommy Sthål (204) Thomas Johansson
2003-05-04 10:00 2003-05-04 16:00 Kumm (227) Thomas Johansson
2003-05-06 18:00 2003-05-06 24:00 Träning + demonstration av sportident (229) Bengt Lindblom
2003-05-14 18:00 2003-05-14 22:00 Möte.Kom igen dag (222) Birgitta Nilsson
2003-05-18 18:00 2003-05-18 22:00 Ungdomskommittémöte (241) Bengt Lindblom
2003-05-21 16:00 2003-05-21 24:00 Kom igen dagen (223) Birgitta Nilsson
2003-05-22 16:00 2003-05-22 24:00 FBU (228) Thomas Johansson
2003-05-23 12:00 2003-05-24 24:00 Annika Wikingsson (236) Thomas Johansson
2003-06-02 18:00 2003-06-02 20:00 Tävlingsmöte Havs-OL 1-2 juli (218) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-06-03 16:00 2003-06-04 14:00 Klockebackskolan 5D (239) Thomas Johansson
2003-06-04 18:00 2003-06-04 22:00 Möte, utvärdering Kom igen dagen (224) Birgitta Nilsson
2003-06-12 12:00 2003-06-12 18:00 SOL-skola (ungdomskomm) (242) Ann-Sophie Nilsson
2003-06-13 12:00 2003-06-13 24:00 SOL-skola (ungdomskomm) (243) Ann-Sophie Nilsson
2003-06-14 00:00 2003-06-14 08:00 SOL-skola (ungdomskomm) (244) Ann-Sophie Nilsson
2003-06-14 10:00 2003-06-14 24:00 A Andersson (234) Thomas Johansson
2003-06-17 08:00 2003-06-17 16:00 Tostarps fritis (237) Bigge Bengtsson
2003-06-18 08:00 2003-06-18 16:00 Tostarps fritis (238) Bigge Bengtsson
2003-06-26 14:00 2003-06-26 24:00 Lillemor Blomkvist (230) Thomas Johansson
2003-07-01 10:00 2003-07-02 24:00 Jönköping (250) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-07-04 16:00 2003-07-05 14:00 Wilden Plast AB (252) Lars Svensson
2003-07-12 12:00 2003-07-13 12:00 30-årsfest (248) Boel Holmström
2003-07-16 00:00 2003-07-20 24:00 reserverad (233) Thomas Johansson
2003-08-05 08:00 2003-08-05 16:00 Blekinge OF, Hällevikslägret (258) Annika Frantz
2003-08-13 16:00 2003-08-13 20:00 Ungdomsträning (245) Ann-Sophie Nilsson
2003-08-14 14:00 2003-08-14 24:00 Karlshamns Kommun (260) Thomas Johansson
2003-08-16 12:00 2003-08-17 12:00 Tomas Pranell (259) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-08-18 18:00 2003-08-18 22:00 Tävlingsmöte DM-kort 6 sept (225) Bigge Bengtsson
2003-08-25 18:00 2003-08-25 22:00 Möte Ungdkomskommittén (247) Ann-Sophie Nilsson
2003-08-26 10:00 2003-08-27 14:00 Klockebackskolan Klass 6 (261) Thomas Johansson
2003-08-29 08:00 2003-08-30 16:00 6b Korpadalsskolan (235) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-08-31 10:00 2003-08-31 18:00 Komunal sek 4 (232) Thomas Johansson
2003-09-03 16:00 2003-09-03 20:00 Ungdomsträning (246) Ann-Sophie Nilsson
2003-09-05 14:00 2003-09-06 12:00 ungdomsserien (212) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-09-13 12:00 2003-09-14 12:00 Karlshamns Lottakår (210) Boel Holmström
2003-09-24 08:00 2003-09-24 14:00 Stigmännens Seniorer (275) Thomas Johansson
2003-10-04 00:00 2003-10-04 00:00 Jonas Henriksson (270) Boel Holmström
2003-10-05 08:00 2003-10-05 24:00 Åke Karlsson (271) Boel Holmström
2003-10-07 08:00 2003-10-07 24:00 Lars-Gunnar Bengtsson (276) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-10-08 08:00 2003-10-08 16:00 Lars-Gunnar Bengtsson (268) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-10-09 08:00 2003-10-09 16:00 Lars-Gunnar Bengtsson (269) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-10-18 12:00 2003-10-19 12:00 Släktfest (262) Boel Holmström
2003-10-22 16:00 2003-10-22 22:00 Ungdomsträff (265) Ann-Sophie Nilsson
2003-10-23 18:00 2003-10-23 22:00 Kommittémöte (278) Jakob Emander
2003-10-25 12:00 2003-10-26 12:00 Personalfest (264) Boel Holmström
2003-11-12 16:00 2003-11-12 22:00 Ungdomsträff (266) Ann-Sophie Nilsson
2003-11-14 10:00 2003-11-15 12:00 Johan Gustavsson (282) Jakob Emander
2003-11-17 18:00 2003-11-17 22:00 Vi är på G (279) Lars-Gunnar Bengtsson
2003-12-03 16:00 2003-12-03 22:00 Ungdomsträff (267) Ann-Sophie Nilsson
2003-12-05 14:00 2003-12-05 24:00 personalfest (280) Thomas Johansson
2003-12-06 10:00 2003-12-06 24:00 Roger Eliasson (285) Boel Holmström
2003-12-07 12:00 2003-12-07 20:00 Johan Truesson (281) Thomas Johansson
2003-12-13 12:00 2003-12-13 24:00 Jörgen Persson (287) Thomas Johansson
2003-12-17 14:00 2003-12-18 24:00 Norrevångsskolan (296) Jakob Emander
2003-12-19 16:00 2003-12-19 24:00 Julfest (295) Thomas Johansson
2003-12-20 14:00 2003-12-20 24:00 Boel Holmström (284) Boel Holmström
2003-12-25 16:00 2003-12-26 12:00 Juldag (254) Gabriel Bengtsson
2003-12-31 10:00 2004-01-01 12:00 Nyår (255) Gabriel Bengtsson
2004-01-03 12:00 2004-01-03 24:00 Ida Mauritzson (297) Thomas Johansson
2004-01-15 18:00 2004-01-15 22:00 Karlshamns naturskyddsf. (273) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-01-21 16:00 2004-01-21 22:00 Ungdomsträff (288) Ann-Sophie Nilsson
2004-01-24 14:00 2004-01-25 12:00 Camilla Bengtsson (301) Boel Holmström
2004-01-28 18:00 2004-01-28 22:00 Tävlingsmöte (303) Per Nilsson
2004-01-30 16:00 2004-02-01 14:00 Falkenbergs OK (293) Jakob Emander
2004-02-01 16:00 2004-02-01 18:00 Årsmöte (294) Jakob Emander
2004-02-04 18:00 2004-02-04 22:00 Möte "Krishantering" (299) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-02-07 00:00 2004-02-07 00:00 Palle Gustavsson (309) Thomas Johansson
2004-02-11 16:00 2004-02-11 22:00 Ungdomsträff (289) Ann-Sophie Nilsson
2004-02-20 16:00 2004-02-22 14:00 FK Göingarna (298) Thomas Johansson
2004-02-24 18:00 2004-02-24 22:00 Naturpasskommittén (315) Lotta Ryberg
2004-02-27 16:00 2004-02-29 14:00 Lunds OK (300) Johan Ryberg
2004-03-02 18:00 2004-03-02 22:00 Karlshamns naturskyddsf. (274) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-03-03 16:00 2004-03-03 22:00 Ungdomsträff "Camp Molloy" (290) Ann-Sophie Nilsson
2004-03-06 14:00 2004-03-06 24:00 Emma fest (304) Lars-Magnus Nilsson
2004-03-13 00:00 2004-03-17 14:00 Ikalisten Nouseva-Voima (313) Johan Ryberg
2004-03-17 16:00 2004-03-17 22:00 Ungdomsträff (291) Ann-Sophie Nilsson
2004-03-18 00:00 2004-03-19 14:00 Ikalisten Nouseva-Voima (314) Johan Ryberg
2004-03-19 16:00 2004-03-21 16:00 OK Roskilde (302) Johan Ryberg
2004-03-24 16:00 2004-03-24 22:00 SportIdentutbildning (320) Bengt Lindblom
2004-03-27 10:00 2004-03-28 10:00 Jan Book (308) Thomas Johansson
2004-03-31 16:00 2004-03-31 22:00 Vårupptakt Ungdomskomm (292) Ann-Sophie Nilsson
2004-04-21 16:00 2004-04-21 24:00 Maria Nilsson (317) Thomas Johansson
2004-04-23 16:00 2004-04-23 24:00 Jenna Johansson (330) Thomas Johansson
2004-04-24 18:00 2004-04-24 24:00 Jörgen Persson (327) Thomas Johansson
2004-05-01 10:00 2004-05-02 12:00 Lena Persson (311) Thomas Johansson
2004-05-06 16:00 2004-05-06 20:00 Lotta Ryberg (325) Lotta Ryberg
2004-05-07 16:00 2004-05-08 10:00 Lisa Håkansson (338) Thomas Johansson
2004-05-14 16:00 2004-05-15 10:00 Adam Jönsson (339) Thomas Johansson
2004-05-17 18:00 2004-05-17 20:00 kommitteémöte (331) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-05-24 18:00 2004-05-24 22:00 Ungdomskommittémöte (323) Ann-Sophie Nilsson
2004-05-25 08:00 2004-05-26 08:00 reseverad (345) Thomas Johansson
2004-05-28 16:00 2004-05-29 08:00 Lotta Millqvist (340) Thomas Johansson
2004-05-29 10:00 2004-05-31 14:00 Hjärnarps GH OL (328) Johan Ryberg
2004-06-01 16:00 2004-06-02 12:00 Sternöskolan (344) Thomas Johansson
2004-06-03 14:00 2004-06-04 10:00 Elise Wåhin (342) Thomas Johansson
2004-06-04 14:00 2004-06-04 24:00 Norrevångsskolan (329) Thomas Johansson
2004-06-15 16:00 2004-06-15 24:00 Österslättskolan (346) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-06-16 08:00 2004-06-16 14:00 SOL-skola (348) Bengt Lindblom
2004-06-17 00:00 2004-06-17 24:00 SOL-skola (349) Bengt Lindblom
2004-06-18 12:00 2004-06-18 24:00 SOL-skola (353) Bengt Lindblom
2004-06-19 00:00 2004-06-19 08:00 SOL-skola (351) Christian Lindblom
2004-06-19 10:00 2004-06-20 12:00 Gudron Schön (316) Thomas Johansson
2004-06-25 12:00 2004-06-27 12:00 Halmstad OK (347) Johan Ryberg
2004-06-30 14:00 2004-07-01 14:00 Krister Henriksgård (355) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-07-02 12:00 2004-07-03 12:00 Wildens AB (333) Thomas Johansson
2004-07-09 08:00 2004-07-10 08:00 Lottas födelsedag (358) Ida Ryberg
2004-07-10 10:00 2004-07-11 10:00 Kerstin Lund (312) Thomas Johansson
2004-07-13 10:00 2004-07-18 18:00 Anja Fröjdegård (321) Thomas Johansson
2004-07-24 12:00 2004-07-25 12:00 Martin Johansson (322) Thomas Johansson
2004-08-05 08:00 2004-08-05 16:00 Hällevikslägret (356) Annika Frantz
2004-08-07 12:00 2004-08-08 12:00 Camilla (360) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-08-12 12:00 2004-08-12 16:00 Bigge Hällaryds skola. (361) Bigge Bengtsson
2004-08-12 18:00 2004-08-12 20:00 Ungdomsupptakt (354) Christian Lindblom
2004-08-18 08:00 2004-08-18 16:00 Demenssköterskor (364) Lotta Ryberg
2004-08-20 14:00 2004-08-21 14:00 Alviva AB (Birgittas jobb) (357) Birgitta Nilsson
2004-08-22 18:00 2004-08-22 22:00 Möte med Ungdomskommittén (363) Ann-Sophie Nilsson
2004-09-04 12:00 2004-09-04 24:00 Ida Mauritzson (365) Thomas Johansson
2004-09-08 08:00 2004-09-09 16:00 Karlshamns kommun (310) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-09-15 16:00 2004-09-15 22:00 Komunal sek 4 (326) Thomas Johansson
2004-09-18 12:00 2004-09-19 12:00 Helen Wåhlin (341) Thomas Johansson
2004-09-25 14:00 2004-09-25 22:00 Mats Nilsson (362) Per Nilsson
2004-09-27 18:00 2004-09-27 22:00 städdag (371) Thomas Johansson
2004-10-27 16:00 2004-10-27 22:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (377) Bengt Lindblom
2004-11-05 16:00 2004-11-06 10:00 Edvard Thörnqvist (383) Thomas Johansson
2004-11-06 12:00 2004-11-07 12:00 Ingrid Johansson (374) Lars-Magnus Nilsson
2004-11-10 08:00 2004-11-10 16:00 Anders Blomqvist (382) Thomas Johansson
2004-11-11 18:00 2004-11-11 22:00 Naturskyddsföreningen (368) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-11-17 16:00 2004-11-17 22:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (378) Bengt Lindblom
2004-11-19 14:00 2004-11-21 12:00 Paula Johansson (367) Lars-Gunnar Bengtsson
2004-11-21 14:00 2004-11-21 20:00 Marie Melander (381) Thomas Johansson
2004-11-27 08:00 2004-11-28 16:00 Skogsfalken (372) Thomas Johansson
2004-12-04 10:00 2004-12-04 20:00 Johan Truesson (376) Thomas Johansson
2004-12-08 16:00 2004-12-08 22:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (379) Bengt Lindblom
2004-12-17 16:00 2004-12-18 10:00 Edvard Thörnqvist (395) Thomas Johansson
2004-12-31 12:00 2005-01-01 12:00 Ida Mauritzson (388) Thomas Johansson
2005-01-14 12:00 2005-01-14 24:00 Mikael Olsson (386) Thomas Johansson
2005-01-15 10:00 2005-01-15 14:00 OK Orion (400) Johan Ryberg
2005-01-26 18:00 2005-01-26 22:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (389) Alexander Lindblom
2005-01-29 14:00 2005-01-30 10:00 Lennart Ingmarsson (406) Thomas Johansson
2005-01-30 12:00 2005-01-30 20:00 Stigmännens årsmöte (387) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-01-31 18:00 2005-01-31 22:00 Elmgren (410) Thomas Johansson
2005-02-07 18:00 2005-02-07 20:00 Elmgren (412) Thomas Johansson
2005-02-09 16:00 2005-02-09 24:00 Bl. Orienteringsförbund, årsmöte (373) Göran Andersson
2005-02-14 18:00 2005-02-14 20:00 Elmgren (413) Thomas Johansson
2005-02-15 20:00 2005-02-15 22:00 Tävlingsmöte (405) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-02-16 18:00 2005-02-16 22:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (390) Alexander Lindblom
2005-02-17 20:00 2005-02-17 22:00 klubbhuskommittén (428) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-02-23 18:00 2005-02-23 20:00 Naturpasskommittén (429) Karin Funestrand
2005-02-26 14:00 2005-02-26 20:00 S Jeppsson (430) Thomas Johansson
2005-03-01 18:00 2005-03-01 22:00 Naturdkyddsföreningen (370) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-03-04 00:00 2005-03-06 14:00 Sävedalens AIK (408) Thomas Johansson
2005-03-09 18:00 2005-03-09 20:00 Studiecirkel Ungdomskommittén (391) Alexander Lindblom
2005-03-11 10:00 2005-03-11 22:00 Johanna Erlandsson (409) Carin Erlandsson
2005-03-12 10:00 2005-03-13 12:00 Helena Olsson (384) Thomas Johansson
2005-03-16 16:00 2005-03-16 20:00 Naturpasskommittén (440) Karin Funestrand
2005-03-18 10:00 2005-03-27 14:00 NTNUI i Trondheim (411) Thomas Johansson
2005-03-27 16:00 2005-03-31 12:00 Jämtlands OF (434) Thomas Johansson
2005-04-02 14:00 2005-04-02 20:00 Johan Truesson (436) Thomas Johansson
2005-04-06 16:00 2005-04-06 22:00 Ungdomsupptakt (392) Alexander Lindblom
2005-04-13 16:00 2005-04-13 20:00 Södra Cell (443) Bigge Bengtsson
2005-04-23 00:00 2005-04-23 00:00 Ingela Rindmyr (369) Thomas Johansson
2005-04-25 18:00 2005-04-25 22:00 Studiecirkel, Naturen... (435) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-04-26 18:00 2005-04-26 22:00 Naturskyddsföreningen (451) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-04-27 16:00 2005-04-27 24:00 UK (438) Alexander Lindblom
2005-05-02 18:00 2005-05-02 22:00 Studiecirkel, Naturen... (445) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-05-04 08:00 2005-05-04 16:00 Skogsäventyr (444) Karin Funestrand
2005-05-07 12:00 2005-05-08 12:00 Eivor Mattsson (446) Bo Jansson
2005-05-10 18:00 2005-05-10 22:00 Lotta Ryberg (441) Lotta Ryberg
2005-05-11 10:00 2005-05-11 14:00 Stigmännens seniorer (450) Thomas Johansson
2005-05-12 08:00 2005-05-13 16:00 Bodetorpsskolan (422) Thomas Johansson
2005-05-24 18:00 2005-05-24 20:00 Stugkom (449) Jakob Emander
2005-05-25 12:00 2005-05-25 18:00 Individ- och fam. (457) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-05-26 08:00 2005-05-26 14:00 Landstinget, Gustafsson (460) Bigge Bengtsson
2005-05-26 16:00 2005-05-26 22:00 Fbu (431) Thomas Johansson
2005-05-28 12:00 2005-05-29 12:00 Helena Olsson (442) Thomas Johansson
2005-05-31 08:00 2005-05-31 16:00 Landstinget, Gustafsson (464) Bigge Bengtsson
2005-06-02 08:00 2005-06-02 22:00 Vårdförbundet, Wåhlin. (454) Bigge Bengtsson
2005-06-03 12:00 2005-06-03 24:00 Norrevång/Per Ahlqvist (448) Bigge Bengtsson
2005-06-04 08:00 2005-06-05 18:00 Emmaboda- Verda (433) Bigge Bengtsson
2005-06-08 08:00 2005-06-08 16:00 Landstinget, Gustavsson (456) Bigge Bengtsson
2005-06-09 08:00 2005-06-10 12:00 Mikael Nilsson Privat (432) Lars Svensson
2005-06-11 14:00 2005-06-12 14:00 Henrik Malmros (452) Bigge Bengtsson
2005-06-13 16:00 2005-06-13 24:00 Ungdomskommittén (466) Carin Erlandsson
2005-06-17 14:00 2005-06-17 24:00 Carl Gustafs Motettkör (458) Bigge Bengtsson
2005-06-18 08:00 2005-06-19 12:00 Mörrums konståkningsklubb (465) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-06-28 16:00 2005-06-28 20:00 Karin F (472) Karin Funestrand
2005-06-30 14:00 2005-07-01 14:00 Ystad OK (474) Bigge Bengtsson
2005-07-01 16:00 2005-07-08 12:00 club Omega, Belgium (397) Jakob Emander
2005-07-08 14:00 2005-07-09 16:00 Wilden AB (423) Lars Svensson
2005-07-20 10:00 2005-07-22 08:00 Vildmarkscenter Höör (475) Bigge Bengtsson
2005-07-22 14:00 2005-07-27 18:00 Vimmerby Tennisklubb (455) Bigge Bengtsson
2005-07-30 16:00 2005-07-31 14:00 Födelsedagskalas (480) Jakob Emander
2005-08-10 08:00 2005-08-10 16:00 Hällevikslägret BLOF (476) Annika Frantz
2005-08-13 12:00 2005-08-14 12:00 Christel Norrud (447) Bigge Bengtsson
2005-08-15 14:00 2005-08-15 16:00 Barnkalas, ANdersson (482) Peter Andersson
2005-08-15 18:00 2005-08-15 22:00 Möte med Ungdomskommittén (469) Ann-Sophie Nilsson
2005-08-20 12:00 2005-08-21 12:00 Lena Torman (467) Bigge Bengtsson
2005-08-21 14:00 2005-08-21 22:00 Andersson, Barnkalas (478) Peter Andersson
2005-08-27 12:00 2005-08-28 12:00 Hans Thulemark (481) Bigge Bengtsson
2005-08-30 08:00 2005-08-30 22:00 Kommunal sek 4och5 (470) Bigge Bengtsson
2005-08-31 08:00 2005-09-01 16:00 Mörrums skola 4A (471) Bigge Bengtsson
2005-09-02 14:00 2005-09-03 14:00 Birgitta Nilsson, personalfest (473) Birgitta Nilsson
2005-09-03 16:00 2005-09-04 14:00 Mari Sundås (488) Bigge Bengtsson
2005-09-06 08:00 2005-09-06 16:00 Bodestorpsskolan (461) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-09-07 08:00 2005-09-07 16:00 Bodestorpsskolan (462) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-09-08 10:00 2005-09-08 24:00 Gunnel Axelsson jobbträff (459) Hasse Axelsson
2005-09-10 12:00 2005-09-11 12:00 Ann-Christine Kullenberg (479) Bigge Bengtsson
2005-09-15 14:00 2005-09-16 12:00 Prästslättssskolan (490) Bigge Bengtsson
2005-09-19 16:00 2005-09-19 22:00 Vi gör klubbstugan fin (486) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-10-03 16:00 2005-10-03 22:00 Vi gör klubbstugan fin (487) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-10-12 18:00 2005-10-12 20:00 SNF, Byggn. (505) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-10-15 12:00 2005-10-16 12:00 Kerstin Persson (506) Bigge Bengtsson
2005-10-22 12:00 2005-10-23 12:00 Elisabet Nilsson (510) Bigge Bengtsson
2005-10-26 18:00 2005-10-26 20:00 OL kläder, prova o beställa (511) Birgitta Nilsson
2005-10-31 14:00 2005-11-03 16:00 Solna Simsällskap (494) Bigge Bengtsson
2005-11-03 18:00 2005-11-03 22:00 Christina Smedberg (512) Bigge Bengtsson
2005-11-09 18:00 2005-11-09 20:00 Ungdomskommiten (496) Alexander Lindblom
2005-11-12 12:00 2005-11-13 12:00 Elin Bergstrand (508) Bigge Bengtsson
2005-11-17 06:00 2005-11-18 24:00 Boning av golv. (514) Bigge Bengtsson
2005-11-19 12:00 2005-11-20 12:00 Ida Mauritzson (492) Bigge Bengtsson
2005-11-23 18:00 2005-11-23 22:00 möte (509) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-11-26 12:00 2005-11-26 20:00 Lovisa Truedsson (513) Bigge Bengtsson
2005-11-29 16:00 2005-11-29 22:00 Maria Nilsson (495) Bigge Bengtsson
2005-11-30 18:00 2005-11-30 20:00 Ungdomskommiten (497) Alexander Lindblom
2005-12-01 18:00 2005-12-01 24:00 Svenska Naturskyddsföreningen (507) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-12-16 12:00 2005-12-17 12:00 Norrevångsskolan (517) Bigge Bengtsson
2005-12-19 16:00 2005-12-19 18:00 Lars-Gunnar Bengtsson (520) Lars-Gunnar Bengtsson
2005-12-25 16:00 2005-12-25 22:00 Juldagen (521) Gabriel Bengtsson
2005-12-26 14:00 2005-12-26 24:00 Pokerturnering (522) Erik Nilsson
2005-12-31 12:00 2006-01-01 14:00 Nyårskalas (439) Gabriel Bengtsson
2006-01-09 18:00 2006-01-09 22:00 Ungdomskommiten (525) Bengt Lindblom
2006-01-18 18:00 2006-01-18 20:00 Ungdomskommiten (498) Alexander Lindblom
2006-01-21 00:00 2006-01-22 24:00 Ungdomskommiten (500) Alexander Lindblom
2006-01-26 12:00 2006-01-26 24:00 Ingalill Wikingsson (524) Inga-Lill Wikingsson
2006-01-27 12:00 2006-01-28 10:00 skogsflickorna (523) Bigge Bengtsson
2006-01-28 12:00 2006-01-29 12:00 Marie Persson (504) Bigge Bengtsson
2006-01-29 14:00 2006-01-29 20:00 Årsmöte (516) Jakob Emander
2006-02-01 12:00 2006-02-02 12:00 Maria Nilsson (526) Bigge Bengtsson
2006-02-15 18:00 2006-02-15 20:00 Ungdomskommiten (501) Alexander Lindblom
2006-02-17 12:00 2006-02-19 18:00 Solna simsällskap (531) Bigge Bengtsson
2006-03-01 18:00 2006-03-01 22:00 Ungdomskommiten (535) Bengt Lindblom
2006-03-07 18:00 2006-03-07 22:00 Naturskyddsföreningen (493) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-03-08 18:00 2006-03-08 20:00 Ungdomskommiten (502) Alexander Lindblom
2006-04-01 12:00 2006-04-02 12:00 Markus Sjökvist (543) Bigge Bengtsson
2006-04-03 10:00 2006-04-03 24:00 Naturpasset Hasse (546) Hasse Axelsson
2006-04-04 18:00 2006-04-04 24:00 Naturpasset Hasse (547) Hasse Axelsson
2006-04-05 16:00 2006-04-05 24:00 Ungdomskommiten (538) Alexander Lindblom
2006-04-06 08:00 2006-04-07 18:00 Maud Silverbåge (533) Bigge Bengtsson
2006-04-08 12:00 2006-04-09 12:00 Anna-Lena Johansson (534) Bigge Bengtsson
2006-04-12 08:00 2006-04-12 16:00 Anders Blomqvist (542) Bigge Bengtsson
2006-04-15 12:00 2006-04-16 12:00 Jörgen Truedsson (551) Bigge Bengtsson
2006-04-19 18:00 2006-04-19 24:00 Ungdomskommiten (537) Alexander Lindblom
2006-04-22 12:00 2006-04-23 12:00 Markus Sjökvist (544) Bigge Bengtsson
2006-04-24 18:00 2006-04-24 22:00 Ungdomskommiten (554) Bengt Lindblom
2006-05-17 08:00 2006-05-17 14:00 Pensionärsgruppen (558) Bengt Bergqvist
2006-05-20 12:00 2006-05-20 24:00 Göran Olsson (565) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-05-24 14:00 2006-05-24 22:00 Anna-Lena Ryman (567) Bigge Bengtsson
2006-05-27 12:00 2006-05-28 12:00 Markus Sjökvist (545) Bigge Bengtsson
2006-05-30 08:00 2006-05-30 16:00 Bodestorpsskolan (529) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-05-31 08:00 2006-05-31 16:00 Bodestorpsskolan (532) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-05-31 18:00 2006-06-01 14:00 Helena Karlsson (561) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-06-03 12:00 2006-06-04 12:00 Tomas Carlsson (559) Bigge Bengtsson
2006-06-08 12:00 2006-06-09 12:00 Karin Fastrup (548) Bigge Bengtsson
2006-06-11 18:00 2006-06-11 24:00 Blekinge Poker (570) Erik Nilsson
2006-06-19 00:00 2006-06-21 10:00 Ungdomskommiten (571) Alexander Lindblom
2006-06-21 12:00 2006-06-22 12:00 Jennifer Larsson (568) Bigge Bengtsson
2006-06-29 18:00 2006-06-30 10:00 Christer Henriksgård (577) Bigge Bengtsson
2006-06-30 12:00 2006-07-01 12:00 Marina Lindqvist (575) Bigge Bengtsson
2006-07-08 10:00 2006-07-09 12:00 Mona Lind (550) Bigge Bengtsson
2006-07-14 12:00 2006-07-16 12:00 Johan Dohlvik (580) Bigge Bengtsson
2006-07-16 14:00 2006-07-20 12:00 Lars Beckman (581) Bigge Bengtsson
2006-07-20 18:00 2006-07-22 18:00 Vildmarkscenter (530) Bigge Bengtsson
2006-07-22 20:00 2006-07-23 12:00 anja (585) Thomas Johansson
2006-07-24 10:00 2006-07-26 16:00 Sofie Pettersson (583) Bigge Bengtsson
2006-08-11 12:00 2006-08-11 20:00 Möte (582) Gabriel Bengtsson
2006-08-12 12:00 2006-08-13 12:00 Peter Lindkvist (579) Bigge Bengtsson
2006-08-16 16:00 2006-08-16 20:00 Ungdomsträning (572) Ann-Sophie Nilsson
2006-08-19 12:00 2006-08-20 12:00 Nilla Emanuelsson (540) Bigge Bengtsson
2006-08-26 08:00 2006-08-26 22:00 Barnkalas Andersson (584) Peter Andersson
2006-08-28 18:00 2006-08-28 22:00 Ungdomskommittemöte (573) Ann-Sophie Nilsson
2006-09-01 12:00 2006-09-02 12:00 Wilden plast (555) Bigge Bengtsson
2006-09-05 08:00 2006-09-05 16:00 Bodestorpsskolan (562) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-09-06 08:00 2006-09-06 16:00 Bodestorpsskolan (563) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-09-08 14:00 2006-09-09 10:00 Johan Ryberg (578) Johan Ryberg
2006-09-09 12:00 2006-09-10 12:00 Kenneth Hammarsten (595) Bigge Bengtsson
2006-09-15 14:00 2006-09-16 14:00 Korpadalsskolan klass 5B (f.d 4B)(Pris i Skogskampen) (586) Marie Melander
2006-09-16 16:00 2006-09-16 24:00 OKS (602) Jakob Emander
2006-09-18 18:00 2006-09-18 22:00 Percy Wrenberg (589) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-09-25 18:00 2006-09-25 22:00 Percy Wrenberg (590) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-09-30 12:00 2006-10-01 12:00 Bigge (557) Bigge Bengtsson
2006-10-02 18:00 2006-10-02 22:00 Percy Wrenberg (591) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-10-06 12:00 2006-10-06 24:00 Fest (598) Peter Andersson
2006-10-07 12:00 2006-10-08 12:00 Utbildningsförvaltningen (601) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-10-09 18:00 2006-10-09 22:00 Percy Wrenberg (592) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-10-11 18:00 2006-10-11 22:00 klubbkväll städ (587) Thomas Johansson
2006-10-16 18:00 2006-10-16 22:00 Percy Wrenberg (593) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-10-20 12:00 2006-10-21 12:00 Emma Karlsson (597) Bigge Bengtsson
2006-10-25 18:00 2006-10-25 22:00 klubbkväll städ (588) Thomas Johansson
2006-10-27 18:00 2006-10-29 12:00 Roger Karlsson (610) Bigge Bengtsson
2006-11-01 16:00 2006-11-01 22:00 Matlagningskurs (603) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-11-04 12:00 2006-11-05 12:00 Martin Palmqvist (631) Bigge Bengtsson
2006-11-08 06:00 2006-11-08 16:00 Karlshamns Expressbyrå (622) Göran Andersson
2006-11-08 18:00 2006-11-08 24:00 Ungdom (620) Christian Lindblom
2006-11-16 18:00 2006-11-16 22:00 BLOF eftersök (604) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-11-19 16:00 2006-11-19 22:00 Maria Nilsson (607) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-11-22 00:00 2006-11-22 00:00 Ungdom (606) Alexander Lindblom
2006-11-23 18:00 2006-11-23 22:00 Naturskyddsföreningen (617) Bigge Bengtsson
2006-11-28 14:00 2006-11-28 16:00 Lars-Gunnar Bengtsson, möte (634) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-11-29 18:00 2006-11-29 22:00 "Packa Skärgårdskartan" (623) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-12-06 16:00 2006-12-06 22:00 Ungdomssamling (600) Ann-Sophie Nilsson
2006-12-07 14:00 2006-12-08 12:00 Bigge Bengtsson (596) Bigge Bengtsson
2006-12-14 16:00 2006-12-14 22:00 Ingrid Ericsson (633) Lars-Gunnar Bengtsson
2006-12-15 16:00 2006-12-16 12:00 Norrevångsskolan (632) Bigge Bengtsson
2006-12-31 12:00 2007-01-01 14:00 Gabbe (640) Gabriel Bengtsson
2007-01-05 10:00 2007-01-06 12:00 Roland Ekelöf (621) Roland Ekelöf
2007-01-17 16:00 2007-01-17 22:00 Ungdomssamling (624) Ann-Sophie Nilsson
2007-01-18 18:00 2007-01-18 22:00 Tävlingsmöte (635) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-01-27 12:00 2007-01-28 08:00 Sanella (644) Bigge Bengtsson
2007-01-28 10:00 2007-01-28 16:00 Norden (643) Bigge Bengtsson
2007-01-31 16:00 2007-01-31 22:00 Ungdomssamling (625) Ann-Sophie Nilsson
2007-02-04 12:00 2007-02-04 20:00 Årsmöte Stigmännen (642) Ann-Sophie Nilsson
2007-02-05 16:00 2007-02-05 22:00 Percy Wrenberg (612) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-02-12 16:00 2007-02-12 22:00 Percy Wrenberg (613) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-02-14 16:00 2007-02-14 22:00 Ungdomssamling (626) Ann-Sophie Nilsson
2007-02-19 22:00 2007-02-19 22:00 Percy Wrenberg (614) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-02-23 16:00 2007-02-25 20:00 OK Tyringe Träningspaket (637) Åke Larsson
2007-02-26 22:00 2007-02-26 22:00 Percy Wrenberg (615) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-02-28 16:00 2007-02-28 22:00 Ungdomssamling (627) Ann-Sophie Nilsson
2007-03-04 12:00 2007-03-04 18:00 Magnus Ivarsson (647) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-03-06 18:00 2007-03-06 22:00 Naturskyddsföreningen (618) Bigge Bengtsson
2007-03-12 16:00 2007-03-12 18:00 Percy Wrenberg (648) Bigge Bengtsson
2007-03-14 16:00 2007-03-14 22:00 Ungdomssamling (628) Ann-Sophie Nilsson
2007-03-15 18:00 2007-03-15 22:00 Studiecirkel,Kost och träning. (649) Bigge Bengtsson
2007-03-27 18:00 2007-03-27 24:00 Naturpasset Hasse (655) Hasse Axelsson
2007-04-04 16:00 2007-04-04 22:00 Ungdomsträning (629) Ann-Sophie Nilsson
2007-04-30 12:00 2007-05-01 12:00 Niklas Martinsson (665) Bigge Bengtsson
2007-05-15 08:00 2007-05-16 12:00 Inger Oskarsson (666) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-05-16 14:00 2007-05-16 18:00 Patrik Erixon (671) Bigge Bengtsson
2007-05-18 12:00 2007-05-19 10:00 Thorsell (672) Bigge Bengtsson
2007-05-19 12:00 2007-05-20 16:00 Marie Brorsson (668) Bigge Bengtsson
2007-05-25 16:00 2007-05-25 24:00 Inger Berg (667) Bigge Bengtsson
2007-05-29 00:00 2007-05-30 00:00 Bodestorpsskolan (636) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-06-02 12:00 2007-06-02 16:00 BroSö OK (670) Annika Frantz
2007-06-04 18:00 2007-06-04 22:00 Föreningem Norden (661) Ulla Bergqvist
2007-06-06 12:00 2007-06-06 20:00 Grillning (673) Ann-Sophie Nilsson
2007-06-09 10:00 2007-06-10 16:00 Ingrid Johansson (652) Bigge Bengtsson
2007-06-11 16:00 2007-06-13 16:00 Elisabet Risberg (645) Bigge Bengtsson
2007-06-15 20:00 2007-06-15 24:00 Hapten (674) Bigge Bengtsson
2007-06-16 14:00 2007-06-16 18:00 Bertil Olsson (662) Gabriel Bengtsson
2007-06-18 00:00 2007-06-19 14:00 SOL-Skola (659) Christian Lindblom
2007-06-22 12:00 2007-06-23 16:00 Viktor Hermansen (680) Bigge Bengtsson
2007-07-04 12:00 2007-07-05 24:00 Lars-Gunnar Bengtsson (675) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-07-18 14:00 2007-07-21 18:00 Vildmarkcenter (681) Bigge Bengtsson
2007-08-04 12:00 2007-08-05 12:00 Jennie Bohlin (682) Bigge Bengtsson
2007-08-10 12:00 2007-08-10 24:00 Roland Ekelöf (693) Bigge Bengtsson
2007-08-11 08:00 2007-08-12 10:00 Roland Ekelöf (651) Roland Ekelöf
2007-08-17 16:00 2007-08-19 16:00 Thomas Johansson (669) Thomas Johansson
2007-08-20 16:00 2007-08-20 22:00 Ungdomskommiten (695) Alexander Lindblom
2007-08-25 12:00 2007-08-26 08:00 Jennifer Nilsson (698) Bigge Bengtsson
2007-08-26 10:00 2007-08-26 20:00 Barnkalas (692) Peter Andersson
2007-08-29 14:00 2007-08-30 12:00 Joakim Ahrgren (688) Bigge Bengtsson
2007-09-04 08:00 2007-09-05 14:00 Bodestorpsskolan (676) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-09-08 12:00 2007-09-09 12:00 Marta Wahkfried (696) Bigge Bengtsson
2007-09-10 12:00 2007-09-11 12:00 Tonny Ljungqvist (689) Bigge Bengtsson
2007-09-12 12:00 2007-09-13 18:00 JP Wåhlin (697) Bigge Bengtsson
2007-09-24 18:00 2007-09-24 22:00 Städkväll medlemmar (700) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-09-28 16:00 2007-09-30 16:00 Sandra Gagner (708) Bigge Bengtsson
2007-10-05 12:00 2007-10-06 10:00 Anna Åkesson (703) Bigge Bengtsson
2007-10-08 16:00 2007-10-08 22:00 Percy Wrenberg (683) Bigge Bengtsson
2007-10-10 18:00 2007-10-10 22:00 städkväll medlemmar (701) Lars-Gunnar Bengtsson
2007-10-15 16:00 2007-10-15 20:00 Percy Wrenberg (684) Bigge Bengtsson
2007-10-17 18:00 2007-10-17 20:00 Ungdomsträff (709) Christian Lindblom
2007-10-22 16:00 2007-10-22 22:00 Percy Wrenberg (685) Bigge Bengtsson
2007-10-24 18:00 2007-10-24 20:00 Ungdomsträff (710) Christian Lindblom
2007-10-27 08:00 2007-10-27 16:00 Klubbkavlen (706) Bengt Lindblom
2007-10-29 16:00 2007-10-29 22:00 Percy Wrenberg (686) Bigge Bengtsson
2007-10-30 18:00 2007-10-30 22:00 Studiecirkel (719) Inga-Lill Wikingsson
2007-11-05 16:00 2007-11-05 22:00 Percy Wrenberg (687) Bigge Bengtsson
2007-11-07 18:00 2007-11-07 20:00 Ungdomsträff (711) Christian Lindblom
2007-11-10 00:00 2007-11-11 00:00 Martin Landis Kalas (717) Åke Larsson
2007-11-13 18:00 2007-11-13 22:00 Studiecirkel (720) Inga-Lill Wikingsson
2007-11-14 18:00 2007-11-14 20:00 Ungdomsträff (712) Christian Lindblom
2007-11-16 12:00 2007-11-16 24:00 party (704) Peter Andersson
2007-11-20 18:00 2007-11-20 22:00 Naturskyddsföreningen (723) Bigge Bengtsson
2007-11-21 18:00 2007-11-21 20:00 Ungdomsträff (713) Christian Lindblom
2007-11-27 18:00 2007-11-27 22:00 Studiecirkel (721) Inga-Lill Wikingsson
2007-11-28 18:00 2007-11-28 20:00 Ungdomsträff (714) Christian Lindblom
2007-12-01 12:00 2007-12-02 16:00 Theres Åkerberg (722) Bigge Bengtsson
2007-12-05 18:00 2007-12-05 20:00 Ungdomsträff (715) Christian Lindblom
2007-12-07 18:00 2007-12-08 16:00 Lunds handbollsklubb (729) Bigge Bengtsson
2007-12-15 12:00 2007-12-16 12:00 Hodza (726) Bigge Bengtsson
2007-12-24 12:00 2007-12-25 12:00 övernattning (728) Peter Andersson
2008-01-10 08:00 2008-01-10 14:00 Polarträning (718) Roland Ekelöf
2008-01-12 12:00 2008-01-13 12:00 Mats Wahlfrid (727) Bigge Bengtsson
2008-01-16 16:00 2008-01-16 20:00 Ungdomsträff (730) Ann-Sophie Nilsson
2008-01-23 16:00 2008-01-23 20:00 Ungdomsträff (731) Ann-Sophie Nilsson
2008-02-06 16:00 2008-02-06 20:00 Ungdomsträff (732) Ann-Sophie Nilsson
2008-02-08 16:00 2008-02-10 16:00 Hälsingborgs OK (734) Bigge Bengtsson
2008-02-27 16:00 2008-02-27 20:00 Ungdomsträff (733) Ann-Sophie Nilsson
2008-03-04 18:00 2008-03-04 22:00 Naturskyddsföreningen (724) Bigge Bengtsson
2008-03-05 16:00 2008-03-05 20:00 Ungdomsträff (743) Ann-Sophie Nilsson
2008-03-07 16:00 2008-03-09 16:00 Hästveda OK (741) Bigge Bengtsson
2008-03-12 16:00 2008-03-12 20:00 Ungdomsträff (744) Ann-Sophie Nilsson
2008-03-19 08:00 2008-03-20 14:00 Walddorfsskolan (740) Bigge Bengtsson
2008-03-21 18:00 2008-03-24 16:00 Alenius Boxholm - Mjölby (754) Bigge Bengtsson
2008-03-26 16:00 2008-03-26 18:00 Ungdomsträff (745) Ann-Sophie Nilsson
2008-03-27 18:00 2008-03-27 24:00 Naturpasset (750) Hasse Axelsson
2008-03-28 12:00 2008-03-29 12:00 Pernilla Källviks Svensson (738) Bigge Bengtsson
2008-04-02 16:00 2008-04-02 22:00 Ungdomsträff (746) Ann-Sophie Nilsson
2008-04-05 12:00 2008-04-06 12:00 Tove Thorsell (756) Bigge Bengtsson
2008-04-18 16:00 2008-04-19 12:00 Bigge Bengtsson (747) Bigge Bengtsson
2008-04-26 18:00 2008-04-28 12:00 Mona Andersson (770) Bigge Bengtsson
2008-05-09 16:00 2008-05-11 18:00 Malmö OK (755) Bigge Bengtsson
2008-05-16 12:00 2008-05-18 12:00 Rävetofta OK (759) Bigge Bengtsson
2008-05-21 08:00 2008-05-22 08:00 Pernilla Källviks Svensson (772) Bigge Bengtsson
2008-05-26 18:00 2008-05-26 24:00 UK Möte (773) Christian Lindblom
2008-05-28 08:00 2008-05-28 14:00 Bodestorpsskolan (767) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-05-29 08:00 2008-05-29 14:00 Bodestorpsskolan (768) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-05-29 16:00 2008-05-29 24:00 Skogsflickorna (762) Bigge Bengtsson
2008-05-30 12:00 2008-05-31 12:00 Charlotte Karlsson (765) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-06-04 18:00 2008-06-04 24:00 Ungdomsträff (776) Christian Lindblom
2008-06-06 14:00 2008-06-06 20:00 Jan-Olof Karlsson (769) Ann-Sophie Nilsson
2008-06-09 08:00 2008-06-10 12:00 Thorman (736) Bigge Bengtsson
2008-06-12 08:00 2008-06-12 16:00 Ingrid Svanberg (763) Bigge Bengtsson
2008-06-13 12:00 2008-06-15 12:00 Torsås OK (742) Bigge Bengtsson
2008-06-16 08:00 2008-06-18 16:00 Sommarlovskul (752) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-06-28 12:00 2008-06-29 12:00 Amelie Andersson (753) Bigge Bengtsson
2008-07-02 12:00 2008-07-05 12:00 Lunds OK (766) Bigge Bengtsson
2008-07-07 16:00 2008-07-07 22:00 hvik planering (781) Alexander Lindblom
2008-07-12 12:00 2008-07-13 12:00 Emma Persson (778) Bigge Bengtsson
2008-07-13 14:00 2008-07-14 12:00 Musikforum (779) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-07-16 14:00 2008-07-19 18:00 Vildmarkscenter (699) Bigge Bengtsson
2008-08-02 12:00 2008-08-03 12:00 Ulf Sandevärn (780) Bigge Bengtsson
2008-08-14 18:00 2008-08-14 22:00 Styrelsemöte (786) Peter Andersson
2008-08-15 14:00 2008-08-16 12:00 Maj-Lis Svensson (757) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-08-20 18:00 2008-08-20 24:00 Ungdomsträff (775) Christian Lindblom
2008-08-23 00:00 2008-08-24 12:00 Fam. Lindblom (774) Christian Lindblom
2008-08-24 14:00 2008-08-24 22:00 barnkalas (782) Peter Andersson
2008-08-28 08:00 2008-08-29 12:00 Klockebacksskolan (777) Bigge Bengtsson
2008-08-29 14:00 2008-08-30 12:00 Karlshamnsbostäder (788) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-09-01 08:00 2008-09-01 16:00 Roland Ekelöf (797) Roland Ekelöf
2008-09-02 08:00 2008-09-02 14:00 Bodestorpsskolan (760) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-09-03 08:00 2008-09-03 14:00 Bodestorpsskolan (761) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-09-08 08:00 2008-09-08 20:00 Norrevångsskolan (792) Bigge Bengtsson
2008-09-10 08:00 2008-09-10 20:00 Norrevångsskolan (790) Bigge Bengtsson
2008-09-17 08:00 2008-09-17 18:00 Mats Wahlfrid (793) Bigge Bengtsson
2008-09-20 12:00 2008-09-21 12:00 Johan Eurenius (791) Bigge Bengtsson
2008-09-22 18:00 2008-09-23 18:00 klassträff/övernattning (796) Peter Andersson
2008-09-29 18:00 2008-09-29 24:00 Ungdomskommittémöte (805) Bengt Lindblom
2008-10-03 00:00 2008-10-05 24:00 Jakob (795) Jakob Emander
2008-10-15 18:00 2008-10-15 24:00 Ungdomskommittén (807) Christian Lindblom
2008-10-22 18:00 2008-10-22 24:00 Ungdomskommittén (808) Christian Lindblom
2008-10-25 12:00 2008-10-26 12:00 Maja Olsson (819) Bigge Bengtsson
2008-10-31 12:00 2008-11-01 12:00 Robert Andersson (820) Bigge Bengtsson
2008-11-05 18:00 2008-11-05 24:00 Ungdomskommittén (809) Christian Lindblom
2008-11-07 12:00 2008-11-08 12:00 Anna Åkesson (817) Bigge Bengtsson
2008-11-12 18:00 2008-11-12 24:00 Ungdomskommittén (810) Christian Lindblom
2008-11-18 18:00 2008-11-18 22:00 Naturskyddsföreningen (804) Bigge Bengtsson
2008-11-19 18:00 2008-11-19 22:00 Thomas Johansson (806) Thomas Johansson
2008-12-03 18:00 2008-12-03 24:00 Ungdomskommittén (811) Christian Lindblom
2008-12-05 12:00 2008-12-06 12:00 Norrevångskolan (821) Lars-Gunnar Bengtsson
2008-12-10 16:00 2008-12-10 22:00 Ungdomskommittén (826) Ann-Sophie Nilsson
2008-12-12 16:00 2008-12-12 20:00 Gabriel (830) Gabriel Bengtsson
2008-12-13 12:00 2008-12-14 12:00 Jörgen Persson (828) Bigge Bengtsson
2008-12-31 10:00 2009-01-01 16:00 Niclas Lindblom (824) Alexander Lindblom
2009-01-08 08:00 2009-01-08 16:00 Roland Ekelöf-Polarna (798) Roland Ekelöf
2009-01-11 08:00 2009-01-11 16:00 Bengt Bergqvist (823) Bengt Bergqvist
2009-01-14 18:00 2009-01-14 24:00 Ungdomskommittén (812) Christian Lindblom
2009-01-17 10:00 2009-01-17 14:00 Bengt Bergqvist (918) Bengt Bergqvist
2009-01-21 18:00 2009-01-21 24:00 Ungdomskommittén (813) Christian Lindblom
2009-01-22 12:00 2009-01-24 12:00 Carola Svensson (835) Bigge Bengtsson
2009-01-28 18:00 2009-01-28 24:00 Ungdomskommittén (814) Christian Lindblom
2009-02-01 12:00 2009-02-01 20:00 Årsmöte (827) Ann-Sophie Nilsson
2009-02-11 16:00 2009-02-11 22:00 Ungdomsträff (840) Ann-Sophie Nilsson
2009-02-13 12:00 2009-02-14 10:00 Catarina Fransson (847) Bigge Bengtsson
2009-02-14 12:00 2009-02-14 20:00 Göran Andersson (846) Inga-Lill Wikingsson
2009-02-17 18:00 2009-02-17 22:00 provning OL-kläder (849) Birgitta Nilsson
2009-02-21 12:00 2009-02-22 12:00 Sara Mattson (785) Bigge Bengtsson
2009-02-25 16:00 2009-02-25 22:00 Ungdomsträff (841) Ann-Sophie Nilsson
2009-03-10 16:00 2009-03-10 22:00 Naturskyddsföreningen (818) Bigge Bengtsson
2009-03-11 16:00 2009-03-11 22:00 Ungdomsträff (842) Ann-Sophie Nilsson
2009-03-18 16:00 2009-03-18 22:00 Ungdomsträff (843) Ann-Sophie Nilsson
2009-03-19 18:00 2009-03-19 24:00 Hasse Axelsson Packa Naturpass (852) Hasse Axelsson
2009-03-20 18:00 2009-03-22 12:00 Robin Oskarsson (856) Bigge Bengtsson
2009-03-25 16:00 2009-03-25 22:00 Ungdomsträff (844) Ann-Sophie Nilsson
2009-03-27 18:00 2009-03-29 18:00 Hultsfreds OK (829) Åke Larsson
2009-04-01 16:00 2009-04-01 22:00 Ungdomsträff (845) Ann-Sophie Nilsson
2009-04-07 16:00 2009-04-07 18:00 Skogsflickorna (860) Ulla Bergqvist
2009-04-24 16:00 2009-04-26 12:00 Gabriel Bengtsson (857) Gabriel Bengtsson
2009-05-01 16:00 2009-05-02 18:00 Johan Ryberg (858) Johan Ryberg
2009-05-13 12:00 2009-05-13 18:00 Christina Karlsson (862) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-05-16 10:00 2009-05-17 10:00 Katrine Karlsson (865) Jakob Emander
2009-05-17 12:00 2009-05-17 16:00 KM-Preo+SprintCup (866) Jakob Emander
2009-05-18 16:00 2009-05-18 22:00 Johan Ryberg (868) Johan Ryberg
2009-05-19 12:00 2009-05-19 24:00 Gunnel Axelsson (863) Hasse Axelsson
2009-05-22 12:00 2009-05-23 12:00 Susanne Olsson (867) Bigge Bengtsson
2009-05-26 16:00 2009-05-26 20:00 Sara Hörnbäck (870) Åke Larsson
2009-05-28 08:00 2009-05-29 12:00 Malin Boklund (861) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-05-29 16:00 2009-05-30 10:00 Håkan Myhre (864) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-05-30 12:00 2009-05-31 12:00 Josefine Lindell (853) Bigge Bengtsson
2009-06-02 18:00 2009-06-02 22:00 Löpargänget Stigmännen (869) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-06-05 08:00 2009-06-05 12:00 Bodestorpsskolan (831) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-06-06 14:00 2009-06-06 18:00 Jan-Olof Karlsson (grillplatsen, stugan hämta vatten) (880) Ann-Sophie Nilsson
2009-06-10 12:00 2009-06-12 12:00 Marie Fagberg (848) Bigge Bengtsson
2009-06-13 14:00 2009-06-14 20:00 Jan-Åke Hansson (872) Bigge Bengtsson
2009-06-16 12:00 2009-06-17 12:00 Bodestorpsskolan (879) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-06-22 08:00 2009-06-24 18:00 träningsläger orientering (876) Peter Andersson
2009-06-28 18:00 2009-06-28 22:00 Samarbete Ungdomskommittén Skogsfalken (883) Ann-Sophie Nilsson
2009-06-29 16:00 2009-06-29 22:00 Plannering inför Hällevikslägret (886) Christian Lindblom
2009-07-01 12:00 2009-07-03 12:00 LundsOK (839) Bigge Bengtsson
2009-07-04 12:00 2009-07-05 12:00 Björn Holm (885) Bigge Bengtsson
2009-07-15 12:00 2009-07-18 12:00 Lone Star (783) Thomas Johansson
2009-07-25 12:00 2009-07-26 12:00 Karlshamns Musikforum (877) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-08-07 12:00 2009-08-09 12:00 Ylva Svensson (855) Bigge Bengtsson
2009-08-14 12:00 2009-08-15 10:00 Tove (890) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-08-15 12:00 2009-08-16 12:00 Lennart Lindqvist (887) Bigge Bengtsson
2009-08-17 18:00 2009-08-17 22:00 Ungdomskommittémöte (873) Ann-Sophie Nilsson
2009-08-19 16:00 2009-08-19 22:00 Ungdomsträning (874) Ann-Sophie Nilsson
2009-08-22 14:00 2009-08-22 24:00 Annika Nilsson (888) Ann-Sophie Nilsson
2009-08-28 12:00 2009-08-29 12:00 Håkan Myhre (878) Bigge Bengtsson
2009-08-29 14:00 2009-08-30 12:00 Emelie Eriksson (891) Bigge Bengtsson
2009-09-02 08:00 2009-09-02 14:00 Bodestorpsskolan (836) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-09-03 08:00 2009-09-03 14:00 Bodestorpsskolan (837) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-09-11 10:00 2009-09-13 18:00 Carola Svensson (893) Bigge Bengtsson
2009-09-14 18:00 2009-09-14 22:00 Lars-Gunnar Bengtsson (902) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-09-19 12:00 2009-09-20 12:00 P-G Högstedt (889) Bigge Bengtsson
2009-09-22 14:00 2009-09-23 14:00 Mats Washlfried (901) Bigge Bengtsson
2009-09-26 18:00 2009-09-26 22:00 K-G Bergkvist (896) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-10-07 16:00 2009-10-07 22:00 Ungdomsträff (905) Ann-Sophie Nilsson
2009-10-21 16:00 2009-10-21 22:00 Ungdomsträff (906) Ann-Sophie Nilsson
2009-10-25 10:00 2009-10-25 14:00 Bengt Bergqvist (900) Bengt Bergqvist
2009-10-31 12:00 2009-11-01 12:00 Sofie karlsson (914) Bigge Bengtsson
2009-11-04 16:00 2009-11-04 22:00 Ungdomsträff (907) Ann-Sophie Nilsson
2009-11-07 12:00 2009-11-08 12:00 Ester Johansson (894) Bigge Bengtsson
2009-11-27 12:00 2009-11-28 12:00 Norrevångskolan (922) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-11-30 18:00 2009-11-30 22:00 Lars-Gunnar Bengtsson (924) Lars-Gunnar Bengtsson
2009-12-01 18:00 2009-12-01 22:00 Naturskyddsföreningen (921) Bigge Bengtsson
2009-12-02 16:00 2009-12-02 22:00 Ungdomsträff (908) Ann-Sophie Nilsson
2009-12-11 12:00 2009-12-11 24:00 Bengt Bergqvist (917) Bengt Bergqvist
2009-12-18 08:00 2009-12-18 14:00 Ija Åberg (925) Bigge Bengtsson
2009-12-19 12:00 2009-12-20 12:00 Hans persson (915) Bigge Bengtsson
2009-12-24 20:00 2009-12-25 20:00 Övernattning (920) Peter Andersson
2009-12-25 22:00 2009-12-26 12:00 Juldagen (923) Jakob Emander
2009-12-31 10:00 2010-01-01 16:00 Niclas Lindblom (927) Niclas Lindblom
2010-01-13 16:00 2010-01-13 22:00 Ungdomsträff (909) Ann-Sophie Nilsson
2010-01-17 10:00 2010-01-17 14:00 Bengt Bergqvist (919) Bengt Bergqvist
2010-01-27 16:00 2010-01-27 22:00 Ungdomsträff (910) Ann-Sophie Nilsson
2010-01-31 12:00 2010-01-31 20:00 Årsmöte (928) Ann-Sophie Nilsson
2010-02-03 16:00 2010-02-03 22:00 Ungdomsträff (930) Ann-Sophie Nilsson
2010-02-10 16:00 2010-02-10 22:00 Ungdomsträff (931) Ann-Sophie Nilsson
2010-02-17 16:00 2010-02-17 22:00 Ungdomsträff (932) Ann-Sophie Nilsson
2010-03-02 18:00 2010-03-02 22:00 Naturpasset (938) Hasse Axelsson
2010-03-03 16:00 2010-03-03 22:00 Ungdomsträff-Natt-OL (939) Bengt Lindblom
2010-03-09 18:00 2010-03-09 22:00 Naturskyddsföreningen (904) Bigge Bengtsson
2010-03-10 16:00 2010-03-10 22:00 Ungdomsträff (933) Ann-Sophie Nilsson
2010-03-13 10:00 2010-03-13 14:00 Skogsfalken (940) Bigge Bengtsson
2010-03-24 16:00 2010-03-24 22:00 Ungdomsträff (935) Ann-Sophie Nilsson
2010-03-27 12:00 2010-03-28 12:00 Lennart Lindkvist (941) Bigge Bengtsson
2010-03-31 14:00 2010-04-05 18:00 Tobias Borger (944) Bigge Bengtsson
2010-04-06 14:00 2010-04-06 22:00 Marita Gill (945) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-04-07 16:00 2010-04-07 22:00 Ungdomsträff (943) Ann-Sophie Nilsson
2010-04-10 12:00 2010-04-11 12:00 Claes Mattsson (951) Bigge Bengtsson
2010-04-29 08:00 2010-04-29 16:00 Polarna -träning (948) Roland Ekelöf
2010-05-07 14:00 2010-05-07 22:00 Linda/Henrik Nilsson (medl prova-på) (954) Ann-Sophie Nilsson
2010-05-20 16:00 2010-05-20 22:00 Motionsorientering (957) Jakob Emander
2010-05-27 16:00 2010-05-27 22:00 Annika Wikingsson (950) Bigge Bengtsson
2010-05-28 08:00 2010-05-28 12:00 Monica Gajmark (947) Bigge Bengtsson
2010-05-28 14:00 2010-05-30 12:00 Tommy Bergman (937) Bigge Bengtsson
2010-06-02 10:00 2010-06-03 10:00 Maria Mattsson (964) Bigge Bengtsson
2010-06-03 12:00 2010-06-04 10:00 Anna Olsson (959) Bigge Bengtsson
2010-06-04 12:00 2010-06-05 10:00 KABO (953) Gabriel Bengtsson
2010-06-05 12:00 2010-06-06 12:00 Carin Erlandsson (942) Bigge Bengtsson
2010-06-08 18:00 2010-06-08 22:00 Grillfest (968) Jakob Emander
2010-06-10 12:00 2010-06-11 12:00 Aina Persson (895) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-06-15 16:00 2010-06-15 24:00 Bodestorpsskolan (969) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-06-16 16:00 2010-06-16 22:00 Lars Persson (975) Bigge Bengtsson
2010-06-20 12:00 2010-06-23 24:00 Orienteringsläger Stigmännen (978) Peter Andersson
2010-06-25 12:00 2010-06-26 12:00 Eva-Helen Lundgren (977) Bigge Bengtsson
2010-06-28 12:00 2010-06-28 24:00 Alviva, personalmöte (982) Birgitta Nilsson
2010-07-02 14:00 2010-07-02 24:00 Fest (om vädret är "fel") (983) Ann-Sophie Nilsson
2010-07-21 12:00 2010-07-25 12:00 Lone Star (916) Bigge Bengtsson
2010-07-30 12:00 2010-08-01 12:00 Emelie Svensson (936) Bigge Bengtsson
2010-08-11 10:00 2010-08-14 12:00 IK Sjöge (973) Bigge Bengtsson
2010-08-21 12:00 2010-08-22 12:00 Håkan Malmros (966) Bigge Bengtsson
2010-08-28 12:00 2010-08-29 12:00 Mats Wahlfried (989) Bigge Bengtsson
2010-08-31 08:00 2010-08-31 14:00 Bodestorpsskolan (962) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-09-01 08:00 2010-09-01 14:00 Bodestorpsskolan (963) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-09-10 12:00 2010-09-11 12:00 Anki Kullenberg (967) Bigge Bengtsson
2010-09-17 12:00 2010-09-18 16:00 KABO (980) Bigge Bengtsson
2010-09-18 18:00 2010-09-19 12:00 Patrik Eriksson (999) Bigge Bengtsson
2010-09-20 16:00 2010-09-20 22:00 Jan-Olof Karlsson (1000) Ann-Sophie Nilsson
2010-09-24 12:00 2010-09-24 24:00 Johan Ryberg (988) Johan Ryberg
2010-10-08 12:00 2010-10-09 12:00 Inge Åkesson (955) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-10-09 18:00 2010-10-10 12:00 Jörgen Persson (1002) Bigge Bengtsson
2010-10-16 12:00 2010-10-17 12:00 Jan Funestrand (990) Bigge Bengtsson
2010-10-17 14:00 2010-10-17 22:00 Annika Nilsson (1005) Ann-Sophie Nilsson
2010-10-18 16:00 2010-10-18 22:00 Ungdomskommittén utbildning (996) Ann-Sophie Nilsson
2010-10-20 14:00 2010-10-20 16:00 Pia Alfredsson (1010) Bigge Bengtsson
2010-10-22 12:00 2010-10-23 10:00 Superstars (1003) Johan Ryberg
2010-10-24 10:00 2010-10-24 14:00 Bengt Bergqvist (986) Bengt Bergqvist
2010-10-27 14:00 2010-10-27 16:00 Pia Alfredsson (1011) Bigge Bengtsson
2010-11-01 18:00 2010-11-01 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1015) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-11-06 12:00 2010-11-07 12:00 Nicolina Kjellsson (1012) Bigge Bengtsson
2010-11-10 16:00 2010-11-10 22:00 Ungdomsträff (992) Ann-Sophie Nilsson
2010-11-11 18:00 2010-11-11 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1013) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-11-15 16:00 2010-11-15 22:00 Ungdomskommittén utbildning (1006) Ann-Sophie Nilsson
2010-11-17 16:00 2010-11-17 22:00 Ungdomsträff (993) Ann-Sophie Nilsson
2010-11-24 16:00 2010-11-24 22:00 Ungdomsträff (994) Ann-Sophie Nilsson
2010-11-25 18:00 2010-11-25 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1014) Lars-Gunnar Bengtsson
2010-11-27 12:00 2010-11-28 12:00 frida Mattsson (1017) Bigge Bengtsson
2010-11-29 16:00 2010-11-29 22:00 Ungdomskommittén utbildning (1007) Ann-Sophie Nilsson
2010-12-01 16:00 2010-12-01 22:00 Ungdomsträff (995) Ann-Sophie Nilsson
2010-12-02 18:00 2010-12-02 22:00 Naturskyddsföreningen (1008) Bigge Bengtsson
2010-12-06 16:00 2010-12-06 22:00 Ungdomskommittén (1024) Peter Andersson
2010-12-08 12:00 2010-12-08 22:00 Södra Cell Mörrum (1019) Bigge Bengtsson
2010-12-17 12:00 2010-12-17 20:00 Ija Åberg (1028) Bigge Bengtsson
2010-12-25 16:00 2010-12-26 14:00 Gabriel Bengtsson (1023) Bigge Bengtsson
2010-12-31 12:00 2011-01-01 12:00 Gabriel Bengtsson (1022) Bigge Bengtsson
2011-01-09 08:00 2011-01-09 12:00 Söndagsträning (1046) Jakob Emander
2011-01-10 16:00 2011-01-10 22:00 Ungdomskommittén möter Sjöscoutkår (1052) Ann-Sophie Nilsson
2011-01-12 16:00 2011-01-12 22:00 Ungdomskommittén (1029) Ann-Sophie Nilsson
2011-01-15 12:00 2011-01-16 12:00 Lena Nilsson (1016) Bigge Bengtsson
2011-01-19 16:00 2011-01-19 22:00 Ungdomskommittén (1030) Ann-Sophie Nilsson
2011-01-23 08:00 2011-01-23 12:00 Söndagsträning (1047) Jakob Emander
2011-01-24 16:00 2011-01-24 22:00 Ungdomskommittén utbildning (1027) Peter Andersson
2011-01-26 16:00 2011-01-26 22:00 Ungdomskommittén (1031) Ann-Sophie Nilsson
2011-01-27 18:00 2011-01-27 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1043) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-01-29 10:00 2011-01-29 16:00 Martin Söderberg (1053) Bigge Bengtsson
2011-01-30 10:00 2011-01-30 14:00 Bengt Bergqvist (1018) Bengt Bergqvist
2011-02-02 16:00 2011-02-02 22:00 Ungdomskommittén (1032) Ann-Sophie Nilsson
2011-02-04 16:00 2011-02-04 22:00 Ledarutbildning (1056) Peter Andersson
2011-02-06 08:00 2011-02-06 10:00 Söndagsträning (1048) Jakob Emander
2011-02-06 12:00 2011-02-06 20:00 Årsmöte Stigmännen (1026) Ann-Sophie Nilsson
2011-02-07 16:00 2011-02-07 22:00 Ungdomskommittémöte (998) Ann-Sophie Nilsson
2011-02-09 16:00 2011-02-09 22:00 Ungdomskommittén (1033) Ann-Sophie Nilsson
2011-02-17 18:00 2011-02-17 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1044) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-02-18 16:00 2011-02-18 22:00 Ledarutbildning (1057) Peter Andersson
2011-02-19 10:00 2011-02-19 24:00 Dan Mauritzon (1061) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-02-20 08:00 2011-02-20 12:00 Söndagsträning (1049) Jakob Emander
2011-02-25 12:00 2011-02-26 12:00 Marie Melander (1069) Bigge Bengtsson
2011-02-27 08:00 2011-02-27 12:00 Söndagsträning (1050) Jakob Emander
2011-02-28 16:00 2011-02-28 22:00 Ungdomskommittén utbildning (1062) Bengt Lindblom
2011-03-05 12:00 2011-03-06 12:00 Marlene Manninen (1063) Bigge Bengtsson
2011-03-08 18:00 2011-03-08 22:00 Naturskyddsföreningen (1009) Bigge Bengtsson
2011-03-09 16:00 2011-03-09 22:00 Ungdomskommittén (1037) Ann-Sophie Nilsson
2011-03-10 18:00 2011-03-10 22:00 Orienteringskurs för vuxna (1045) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-03-12 12:00 2011-03-13 06:00 Ungdomar lär sig OCAD (1055) Ann-Sophie Nilsson
2011-03-13 08:00 2011-03-13 14:00 Söndagsträning (1051) Jakob Emander
2011-03-15 08:00 2011-03-15 18:00 Maria Sköldkvist (1079) Bigge Bengtsson
2011-03-16 16:00 2011-03-16 22:00 Ungdomskommittén (1038) Ann-Sophie Nilsson
2011-03-18 00:00 2011-03-18 24:00 Ledarutbildning (1058) Peter Andersson
2011-03-21 16:00 2011-03-21 22:00 Ungdomskommittén (1071) Bengt Lindblom
2011-03-23 16:00 2011-03-23 22:00 Ungdomskommittén (1039) Ann-Sophie Nilsson
2011-03-24 08:00 2011-03-24 10:00 Petra Fransson FK (1080) Bigge Bengtsson
2011-03-25 16:00 2011-03-25 24:00 Johan Ryberg (1067) Johan Ryberg
2011-03-30 16:00 2011-03-30 22:00 Ungdomskommittén (1040) Ann-Sophie Nilsson
2011-04-01 16:00 2011-04-01 22:00 Ledarutbildning (1060) Peter Andersson
2011-04-06 16:00 2011-04-06 22:00 Ungdomskommittén (1041) Ann-Sophie Nilsson
2011-04-08 10:00 2011-04-09 14:00 KABO (1065) Bigge Bengtsson
2011-04-09 16:00 2011-04-10 14:00 Stuffagänget (1070) Bigge Bengtsson
2011-04-22 12:00 2011-04-23 12:00 Fredrik Eriksson (1081) Bigge Bengtsson
2011-04-30 12:00 2011-05-01 12:00 Erica Lagerblad (1025) Bigge Bengtsson
2011-05-05 08:00 2011-05-05 12:00 Maria Sköldkvist (1082) Bigge Bengtsson
2011-05-05 18:00 2011-05-05 22:00 Ungdomskommitten (1085) Peter Andersson
2011-05-07 08:00 2011-05-08 12:00 Svensson (1077) Bigge Bengtsson
2011-05-14 12:00 2011-05-15 12:00 Bernt Sundin (1076) Bigge Bengtsson
2011-05-17 18:00 2011-05-17 22:00 Ungdomskommittén (1089) Ann-Sophie Nilsson
2011-05-19 18:00 2011-05-19 22:00 Planering Sommarlovskul (1088) Ann-Sophie Nilsson
2011-05-20 12:00 2011-05-21 12:00 Lars-Gunnar Bengtsson (1066) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-05-21 14:00 2011-05-22 14:00 Pelle d:ä (1073) Per Nilsson
2011-06-07 12:00 2011-06-08 12:00 Österslätts musikklass (1094) Bigge Bengtsson
2011-06-09 12:00 2011-06-10 12:00 Lena Neander (1021) Bigge Bengtsson
2011-06-18 12:00 2011-06-19 16:00 Martin Eskilsson (1095) Bigge Bengtsson
2011-06-23 14:00 2011-06-26 14:00 Thomas Johansson (1001) Thomas Johansson
2011-07-08 12:00 2011-07-10 18:00 Lunds OK (984) Bigge Bengtsson
2011-07-16 12:00 2011-07-17 12:00 Philip Turner (1068) Bigge Bengtsson
2011-07-20 12:00 2011-07-23 12:00 Lone Star (1042) Bigge Bengtsson
2011-07-29 12:00 2011-07-31 10:00 Ulla-Kristin Nilsson (1072) Bigge Bengtsson
2011-07-31 12:00 2011-08-04 12:00 Sjöbo simsällskap (1064) Bigge Bengtsson
2011-08-05 16:00 2011-08-05 22:00 Strapatsen 6 (1093) Ann-Sophie Nilsson
2011-08-26 12:00 2011-08-28 20:00 Nina Lövstedt (1098) Bigge Bengtsson
2011-09-02 12:00 2011-09-03 12:00 Per Nilsson (1091) Per Nilsson
2011-09-06 08:00 2011-09-07 12:00 Bodestorpsskolan (1100) Bigge Bengtsson
2011-09-07 14:00 2011-09-07 22:00 Kommunal, Blekinge, sektion 4. (1101) Bigge Bengtsson
2011-09-09 12:00 2011-09-10 14:00 KABO (1087) Bigge Bengtsson
2011-09-10 16:00 2011-09-11 16:00 Ungdomsläger (1106) Peter Andersson
2011-09-17 12:00 2011-09-18 12:00 Tina Norrgård (1110) Bigge Bengtsson
2011-09-19 18:00 2011-09-19 22:00 Klubbmöte -alla välkomna (1104) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-09-30 12:00 2011-10-02 12:00 Stefanie Grenby (1109) Bigge Bengtsson
2011-10-15 12:00 2011-10-16 12:00 Karlshamns HF (1118) Bigge Bengtsson
2011-10-18 18:00 2011-10-18 22:00 Lars-Gunnar Bengtsson (1117) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-10-23 10:00 2011-10-23 14:00 Bengt Bergqvist (1096) Bengt Bergqvist
2011-10-28 12:00 2011-10-29 12:00 Inge (1108) Lars-Gunnar Bengtsson
2011-10-31 08:00 2011-10-31 16:00 Nordenbergsskolan (1120) Bigge Bengtsson
2011-11-08 18:00 2011-11-08 24:00 Alexander (1123) Alexander Lindblom
2011-11-09 16:00 2011-11-09 22:00 Ungdomsträff (1111) Peter Andersson
2011-11-16 16:00 2011-11-16 22:00 Ungdomsträff (1112) Peter Andersson
2011-11-23 16:00 2011-11-23 22:00 Ungdomsträff (1113) Peter Andersson
2011-11-29 18:00 2011-11-29 22:00 Naturskyddsföreningen (1121) Bigge Bengtsson
2011-11-30 16:00 2011-11-30 22:00 Ungdomsträff (1114) Peter Andersson
2011-12-03 12:00 2011-12-04 02:00 Gustav Persson (1126) Bigge Bengtsson
2011-12-04 08:00 2011-12-04 18:00 prel. Åttonde strapatsen (1116) Peter Andersson
2011-12-15 10:00 2011-12-15 14:00 Ija Åberg (1133) Bigge Bengtsson
2011-12-16 12:00 2011-12-17 12:00 Norrevångsskolan (1125) Bigge Bengtsson
2011-12-29 12:00 2011-12-30 12:00 Mia Holmqvist (1137) Bigge Bengtsson
2012-01-06 16:00 2012-01-08 16:00 Johan Modig (1138) Bigge Bengtsson
2012-01-13 12:00 2012-01-14 12:00 Mårten Duner (1144) Bigge Bengtsson
2012-01-14 14:00 2012-01-15 14:00 Ragnhild Malmros (1134) Bigge Bengtsson
2012-01-22 08:00 2012-01-22 12:00 Öppet Hus-träning (1140) Jakob Emander
2012-01-25 16:00 2012-01-25 20:00 Ungdomsträff (1145) Ann-Sophie Nilsson
2012-01-27 16:00 2012-01-27 22:00 Utbildning (1150) Ann-Sophie Nilsson
2012-01-29 08:00 2012-01-29 10:00 Öppet Hus-träning (1141) Jakob Emander
2012-01-29 12:00 2012-01-29 20:00 Årsmötet (1127) Lars-Gunnar Bengtsson
2012-02-01 16:00 2012-02-01 20:00 Ungdomsträff (1146) Ann-Sophie Nilsson
2012-02-04 10:00 2012-02-05 08:00 Gabriel (1124) Gabriel Bengtsson
2012-02-05 10:00 2012-02-05 14:00 Bengt Bergqvist (1119) Bengt Bergqvist
2012-02-08 16:00 2012-02-08 20:00 Ungdomsträff (1147) Ann-Sophie Nilsson
2012-02-15 16:00 2012-02-15 20:00 Ungdomsträff (1148) Ann-Sophie Nilsson
2012-02-17 12:00 2012-02-19 14:00 Roland Ekelöf (1130) Bigge Bengtsson
2012-02-19 16:00 2012-02-19 22:00 Utmaningen (1157) Peter Andersson
2012-02-26 08:00 2012-02-26 12:00 Öppet Hus-träning (1142) Jakob Emander
2012-02-26 14:00 2012-02-26 20:00 Ungdomsutbildning (1161) Peter Andersson
2012-02-29 16:00 2012-02-29 20:00 Ungdomsträff (1149) Ann-Sophie Nilsson
2012-03-06 18:00 2012-03-06 22:00 Naturskydsföreningen (1122) Bigge Bengtsson
2012-03-07 16:00 2012-03-07 22:00 Ungdomsträff (1163) Ann-Sophie Nilsson
2012-03-11 08:00 2012-03-11 12:00 Öppet Hus-träning (1143) Jakob Emander
2012-03-14 16:00 2012-03-14 22:00 Ungdomsträff (1165) Ann-Sophie Nilsson
2012-03-15 16:00 2012-03-18 24:00 Istrum Jan-Ove Wiking (1139) Bigge Bengtsson
2012-03-21 16:00 2012-03-21 22:00 Ungdomsträff (1166) Ann-Sophie Nilsson
2012-03-24 12:00 2012-03-25 12:00 Christoffer Olsson (1164) Bigge Bengtsson
2012-03-31 14:00 2012-03-31 22:00 Martin Bohlin (1176) Bigge Bengtsson
2012-04-13 16:00 2012-04-13 22:00 Tionde strapatsen (1169) Peter Andersson
2012-04-14 12:00 2012-04-15 16:00 Tävling (1167) Bigge Bengtsson
2012-04-22 14:00 2012-04-22 18:00 Tina Hamskog (1173) Bigge Bengtsson
2012-04-26 16:00 2012-04-26 22:00 Schenker AB, Per Inge Eriksson (1177) Per Inge Eriksson
2012-04-27 12:00 2012-04-28 12:00 Cecilia Rönnfjärd (1171) Bigge Bengtsson
2012-04-28 14:00 2012-04-29 12:00 Moll (1181) Bigge Bengtsson
2012-05-01 18:00 2012-05-01 24:00 Ungdomskommiten (1184) Alexander Lindblom
2012-05-12 12:00 2012-05-13 12:00 Julia Lindbäck (1180) Lars-Gunnar Bengtsson
2012-05-13 14:00 2012-05-13 18:00 Henrik Tröst (1189) Bigge Bengtsson
2012-05-19 12:00 2012-05-20 12:00 Ann-Sofi Klemendson (1185) Bigge Bengtsson
2012-05-23 12:00 2012-05-24 12:00 Länsförsäkringar (1174) Bigge Bengtsson
2012-05-26 12:00 2012-05-27 18:00 Marie Lendic (1178) Bigge Bengtsson
2012-05-31 12:00 2012-06-01 12:00 Per Nilsson (1158) Per Nilsson
2012-06-01 16:00 2012-06-02 12:00 Roger Leanderson (1175) Johan Ryberg
2012-06-02 14:00 2012-06-03 12:00 Ulf Melander (1188) Bigge Bengtsson
2012-06-04 08:00 2012-06-04 20:00 Roger Leanderson (1192) Johan Ryberg
2012-06-06 08:00 2012-06-06 20:00 KM-dag (1154) Bigge Bengtsson
2012-06-11 08:00 2012-06-11 16:00 Kerstin Andersson (1187) Peter Andersson
2012-06-12 08:00 2012-06-12 14:00 Karin Blomdahl (1193) Bigge Bengtsson
2012-06-13 12:00 2012-06-15 12:00 Susanne Olsson (1136) Lars-Gunnar Bengtsson
2012-06-22 12:00 2012-06-23 12:00 Malin Johansson (1202) Bigge Bengtsson
2012-06-30 10:00 2012-07-01 18:00 Ylvali Stjärnkvist (1179) Bigge Bengtsson
2012-07-14 12:00 2012-07-15 12:00 Magnus Ingvarsson (1206) Bigge Bengtsson
2012-07-18 12:00 2012-07-21 12:00 Lone Star (1135) Bigge Bengtsson
2012-08-04 12:00 2012-08-05 12:00 Isabelle Thorman (1197) Bigge Bengtsson
2012-08-10 12:00 2012-08-14 14:00 Lomma simklubb (1195) Bigge Bengtsson
2012-08-22 16:00 2012-08-22 22:00 Ungdomsupptakt (1201) Ann-Sophie Nilsson
2012-08-23 12:00 2012-08-24 10:00 Kristina Baier (1209) Bigge Bengtsson
2012-08-24 12:00 2012-08-26 12:00 Bengt Bergqvist (1194) Bengt Bergqvist
2012-08-27 16:00 2012-08-27 22:00 Ungdomskommittémöte (1212) Peter Andersson
2012-09-01 12:00 2012-09-02 12:00 Stuffaföreningen (1211) Bigge Bengtsson
2012-09-07 12:00 2012-09-08 12:00 Karlshamnsbostäder (1203) Bigge Bengtsson
2012-09-08 14:00 2012-09-09 12:00 Sara Ekesrydh (1207) Bigge Bengtsson
2012-09-10 08:00 2012-09-10 14:00 Bodestorpsskolan (1198) Lars-Gunnar Bengtsson
2012-09-11 08:00 2012-09-11 14:00 Bodestorpsskloan (1199) Lars-Gunnar Bengtsson
2012-09-15 12:00 2012-09-16 12:00 Jeanette Augustdotter (1210) Bigge Bengtsson
2012-09-20 08:00 2012-09-20 12:00 Pensionärsorientering (1208) Eric Tenland
2012-09-28 12:00 2012-09-30 16:00 Roskilde OK (1190) Bigge Bengtsson
2012-10-06 06:00 2012-10-06 18:00 Bengt Lindblom (1191) Bengt Lindblom
2012-10-17 18:00 2012-10-17 20:00 Ungdomsträff (1216) Ann-Sophie Nilsson
2012-10-24 18:00 2012-10-24 20:00 Ungdomsträff (1217) Ann-Sophie Nilsson
2012-10-27 12:00 2012-10-28 06:00 Emelie Eriksson (1215) Bigge Bengtsson
2012-10-28 08:00 2012-10-28 16:00 Bengt Bergqvist (1196) Bengt Bergqvist
2012-10-31 12:00 2012-10-31 18:00 Ungdomskommittén (1225) Peter Andersson
2012-11-07 18:00 2012-11-07 20:00 Ungdomsträff (1218) Ann-Sophie Nilsson
2012-11-14 18:00 2012-11-14 20:00 Ungdomsträff (1219) Ann-Sophie Nilsson
2012-11-20 16:00 2012-11-20 22:00 Möte med Skogsflickorna (1232) Ann-Sophie Nilsson
2012-11-21 18:00 2012-11-21 20:00 Ungdomsträff (1220) Ann-Sophie Nilsson
2012-11-28 16:00 2012-11-28 22:00 Ungdomsträff (1221) Ann-Sophie Nilsson
2012-12-01 08:00 2012-12-01 18:00 Strapats ungdomskommittén (1214) Peter Andersson
2012-12-04 18:00 2012-12-04 22:00 Naturskyddsföreningen (1227) Bigge Bengtsson
2012-12-07 08:00 2012-12-08 08:00 Inge Åkesson (1230) Inge Åkesson
2012-12-21 08:00 2012-12-21 14:00 Ija Åberg (1231) Bigge Bengtsson
2012-12-31 16:00 2013-01-01 16:00 Martin Nilsson (1252) Bigge Bengtsson
2013-01-03 16:00 2013-01-03 22:00 Stigmännens Skogsflickor Möte (1250) Ann-Sophie Nilsson
2013-01-06 08:00 2013-01-06 14:00 Öppet Hus (1256) Gabriel Bengtsson
2013-01-19 08:00 2013-01-20 12:00 Gunnar Pettersson (1251) Bigge Bengtsson
2013-01-22 16:00 2013-01-22 22:00 Stigmännens Skogsflickor (1266) Ann-Sophie Nilsson
2013-01-23 16:00 2013-01-23 22:00 Ungdomsträff (1239) Ann-Sophie Nilsson
2013-01-25 12:00 2013-01-25 24:00 Skogsflickornas Vinterting (1233) Ann-Sophie Nilsson
2013-01-30 16:00 2013-01-30 22:00 Ungdomsträff (1240) Ann-Sophie Nilsson
2013-02-03 08:00 2013-02-03 10:00 Öppet Hus (1257) Gabriel Bengtsson
2013-02-03 12:00 2013-02-03 20:00 Årsmöte (1235) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-02-05 18:00 2013-02-05 22:00 Föreläsning (1262) Bigge Bengtsson
2013-02-06 16:00 2013-02-06 22:00 Ungdomsträff (1241) Ann-Sophie Nilsson
2013-02-10 10:00 2013-02-10 14:00 Bengt Bergqvist (1228) Bengt Bergqvist
2013-02-13 18:00 2013-02-13 22:00 BLOF:s årsmöte (1229) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-02-16 10:00 2013-02-16 20:00 Per Inge Eriksson (1267) Per Inge Eriksson
2013-02-17 08:00 2013-02-17 24:00 Öppet Hus (1258) Gabriel Bengtsson
2013-02-24 08:00 2013-02-24 14:00 Öppet Hus (1259) Gabriel Bengtsson
2013-02-27 16:00 2013-02-27 22:00 Ungdomsträff (1243) Ann-Sophie Nilsson
2013-03-02 12:00 2013-03-02 20:00 Eva Olsson (1270) Bigge Bengtsson
2013-03-05 18:00 2013-03-05 22:00 Naturskyddsföreningen (1236) Bigge Bengtsson
2013-03-06 16:00 2013-03-06 22:00 Ungdomsträff (1244) Ann-Sophie Nilsson
2013-03-10 08:00 2013-03-10 14:00 Öppet Hus (1260) Gabriel Bengtsson
2013-03-13 16:00 2013-03-13 22:00 Ungdomsträff (1245) Ann-Sophie Nilsson
2013-03-16 10:00 2013-03-17 18:00 Fjortonde Strapatsen (1261) Ann-Sophie Nilsson
2013-03-20 16:00 2013-03-20 22:00 Ungdomsträff (1246) Ann-Sophie Nilsson
2013-03-22 12:00 2013-03-23 12:00 Pernilla Svensson (1271) Bigge Bengtsson
2013-03-23 14:00 2013-03-24 14:00 Leif Persson (1280) Bigge Bengtsson
2013-03-27 16:00 2013-03-27 22:00 Ungdomsträff (1248) Ann-Sophie Nilsson
2013-04-08 14:00 2013-04-08 20:00 SOFT (1272) Bigge Bengtsson
2013-04-10 16:00 2013-04-10 22:00 Ungdomsträning (1274) Ann-Sophie Nilsson
2013-04-17 16:00 2013-04-17 22:00 Ungdomsträning (1278) Ann-Sophie Nilsson
2013-04-19 12:00 2013-04-20 12:00 KABO (1275) Bigge Bengtsson
2013-04-21 08:00 2013-04-21 14:00 Naturskyddsföreningen (1253) Bigge Bengtsson
2013-04-24 16:00 2013-04-24 22:00 Ungdomsträning (1279) Ann-Sophie Nilsson
2013-04-30 12:00 2013-05-01 12:00 Lena Mattsson (1282) Bigge Bengtsson
2013-05-07 08:00 2013-05-07 12:00 Österslättskolan (1285) Bigge Bengtsson
2013-05-12 14:00 2013-05-12 20:00 Ungdomsledarutbildning (1287) Ann-Sophie Nilsson
2013-05-14 18:00 2013-05-14 22:00 Tävlingsmöte Havs-OL (1277) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-05-15 12:00 2013-05-15 16:00 Maria Sköldqvist (1291) Bigge Bengtsson
2013-05-17 16:00 2013-05-18 18:00 Petra Johansson (1288) Bigge Bengtsson
2013-06-01 12:00 2013-06-02 12:00 Sven Olsson (1254) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-06-11 12:00 2013-06-12 10:00 Maria Lang (1281) Bigge Bengtsson
2013-06-12 12:00 2013-06-13 12:00 Ambulansen K-hamn (1265) Per Nilsson
2013-06-13 14:00 2013-06-14 12:00 Mats Fransson (1295) Bigge Bengtsson
2013-06-17 08:00 2013-06-17 22:00 SOL-skola (1292) Peter Andersson
2013-06-18 12:00 2013-06-19 10:00 Lars-Gunnar Bengtsson (1269) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-06-20 14:00 2013-06-20 22:00 Sommarsprinten (1300) Peter Andersson
2013-06-21 12:00 2013-06-22 12:00 Hanna Wåhlin (1299) Bigge Bengtsson
2013-07-05 12:00 2013-07-06 12:00 Ingvarsson (1297) Bigge Bengtsson
2013-07-17 12:00 2013-07-20 12:00 Anna Fröjdegård (1276) Bigge Bengtsson
2013-08-09 10:00 2013-08-11 18:00 Arlövs simklubb (1255) Bigge Bengtsson
2013-08-13 12:00 2013-08-18 12:00 Simklubben Hajen (1294) Bigge Bengtsson
2013-08-18 14:00 2013-08-18 20:00 Ungdomsupptakt (1298) Ann-Sophie Nilsson
2013-08-24 12:00 2013-08-25 12:00 Mats Nilsson (1304) Bigge Bengtsson
2013-08-30 12:00 2013-08-31 12:00 B Olsson (1306) Bigge Bengtsson
2013-09-08 14:00 2013-09-08 16:00 Stig Nydahl (1307) Stig Nydahl
2013-09-13 12:00 2013-09-14 12:00 KABO (1303) Bigge Bengtsson
2013-09-17 18:00 2013-09-17 22:00 Klubbmöte (1316) Gabriel Bengtsson
2013-09-22 08:00 2013-09-23 12:00 Anna Olsson (1305) Bigge Bengtsson
2013-10-03 16:00 2013-10-05 16:00 Roskilde OK (1293) Bigge Bengtsson
2013-10-10 12:00 2013-10-10 18:00 Försäkringskassan (1323) Bigge Bengtsson
2013-10-12 12:00 2013-10-13 12:00 Triathlonklubben (1317) Bigge Bengtsson
2013-10-23 12:00 2013-10-23 18:00 Ann-Sophie Nilsson (1319) Ann-Sophie Nilsson
2013-10-26 12:00 2013-10-27 12:00 Marlene Svensson (1321) Bigge Bengtsson
2013-10-28 08:00 2013-10-28 18:00 Höstlovsaktivitet för ungdomarna (1310) Ann-Sophie Nilsson
2013-11-02 12:00 2013-11-03 12:00 Sofie Jensen (1308) Bigge Bengtsson
2013-11-05 18:00 2013-11-05 22:00 Föreläsning Bålstyrka (1320) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-11-06 16:00 2013-11-06 22:00 Ungdomsträning (1311) Ann-Sophie Nilsson
2013-11-13 16:00 2013-11-13 22:00 Ungdomsträning (1312) Ann-Sophie Nilsson
2013-11-14 12:00 2013-11-15 12:00 Sofie Larsson (1324) Bigge Bengtsson
2013-11-17 08:00 2013-11-17 18:00 Per Andersson. barndop (1322) Bo Jansson
2013-11-18 08:00 2013-11-18 24:00 Mats Rosenberg (1326) Bigge Bengtsson
2013-11-20 16:00 2013-11-20 22:00 Ungdomsträning (1313) Ann-Sophie Nilsson
2013-11-23 10:00 2013-11-23 16:00 O-Ringen 2014 - IT (1331) Christian Lindblom
2013-11-23 18:00 2013-11-24 12:00 Per Nilsson (1344) Bigge Bengtsson
2013-11-27 16:00 2013-11-27 22:00 Ungdomsträning (1314) Ann-Sophie Nilsson
2013-11-28 18:00 2013-11-28 22:00 Naturskyddsföreningen (1329) Lars-Gunnar Bengtsson
2013-12-07 08:00 2013-12-07 24:00 Sjuttonde Strapatsen (1325) Ann-Sophie Nilsson
2013-12-11 10:00 2013-12-11 18:00 Försäkringskassan (1345) Bigge Bengtsson
2013-12-31 14:00 2014-01-01 14:00 Ola Rasmusson (1347) Ann-Sophie Nilsson
2014-01-08 12:00 2014-01-08 16:00 Per-Arne Höög (1348) Bigge Bengtsson
2014-01-10 12:00 2014-01-11 12:00 Birgitta Johansson (1350) Bigge Bengtsson
2014-01-15 16:00 2014-01-15 22:00 Ungdomsträning (1334) Ann-Sophie Nilsson
2014-01-22 16:00 2014-01-22 22:00 Ungdomsträning (1335) Ann-Sophie Nilsson
2014-01-25 12:00 2014-01-25 16:00 Artonde strapatsen (1357) Peter Andersson
2014-01-26 10:00 2014-01-26 14:00 Bengt Bergqvist (1330) Bengt Bergqvist
2014-01-29 16:00 2014-01-29 22:00 Ungdomsträning (1336) Ann-Sophie Nilsson
2014-02-02 14:00 2014-02-02 20:00 Årsmöte (1309) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-02-05 16:00 2014-02-05 22:00 Ungdomsträning (1337) Ann-Sophie Nilsson
2014-02-09 12:00 2014-02-09 16:00 Stig Nydahl (1353) Stig Nydahl
2014-02-12 16:00 2014-02-12 22:00 Ungdomsträning (1338) Ann-Sophie Nilsson
2014-02-15 12:00 2014-02-16 08:00 Mikael Norlin (1354) Bigge Bengtsson
2014-02-26 16:00 2014-02-26 22:00 Ungdomsträning (1339) Ann-Sophie Nilsson
2014-03-01 10:00 2014-03-02 18:00 Sim Team Engelholm (1358) Bigge Bengtsson
2014-03-18 16:00 2014-03-18 22:00 Naturskyddsföreningens årsmöte (1333) Bigge Bengtsson
2014-03-21 12:00 2014-03-22 12:00 Anna Åkesson (1356) Bigge Bengtsson
2014-03-28 10:00 2014-03-30 10:00 Peter Jogstad Eslövs BK (1352) Bigge Bengtsson
2014-04-05 12:00 2014-04-06 12:00 Camilla Johansson (1385) Bigge Bengtsson
2014-04-10 16:00 2014-04-10 22:00 Missing people (1373) Bigge Bengtsson
2014-04-24 16:00 2014-04-24 22:00 Vuxenkurs orientering (1372) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-04-25 12:00 2014-04-26 12:00 Christian Johansson (1384) Bigge Bengtsson
2014-04-27 14:00 2014-04-27 20:00 Ungdomsledarutbildning (1363) Ann-Sophie Nilsson
2014-05-03 12:00 2014-05-04 12:00 Philip Turner (1370) Bigge Bengtsson
2014-05-04 14:00 2014-05-04 20:00 Ungdomsledarutbildning (1364) Ann-Sophie Nilsson
2014-05-06 16:00 2014-05-06 22:00 Innebandyavslutning (1360) Peter Andersson
2014-05-08 18:00 2014-05-08 22:00 Vuxenkurs orientering (1374) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-05-16 12:00 2014-05-16 20:00 Danny Fransson (1389) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-05-18 14:00 2014-05-18 20:00 Ungdomsledarutbildning (1365) Ann-Sophie Nilsson
2014-05-22 18:00 2014-05-22 22:00 Vuxenkurs orienterng (1375) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-05-23 12:00 2014-05-24 12:00 KABO (1388) Bigge Bengtsson
2014-05-24 14:00 2014-05-25 12:00 Emma Lindell (1390) Bigge Bengtsson
2014-05-27 18:00 2014-05-27 22:00 Ungdomsledarutbildning (1391) Kerstin Andersson
2014-05-30 08:00 2014-05-31 10:00 Angelika Olsson (1387) Bigge Bengtsson
2014-05-31 12:00 2014-06-01 12:00 Visans Vänner (1343) Bigge Bengtsson
2014-06-05 08:00 2014-06-06 12:00 Martin Nilsson (1368) Bigge Bengtsson
2014-06-08 12:00 2014-06-08 20:00 Axel (1392) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-06-09 18:00 2014-06-09 10:00 tävlingsmöte (1386) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-06-11 08:00 2014-06-12 06:00 Amb. väst (1355) Per Nilsson
2014-06-12 08:00 2014-06-13 12:00 Annika Lind (1351) Bigge Bengtsson
2014-06-17 10:00 2014-06-17 18:00 Arbetsförmedlingen (1396) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-06-19 16:00 2014-06-19 22:00 Träning (1378) Jakob Emander
2014-06-29 14:00 2014-06-29 20:00 Ungdomsledarutbildning (1366) Ann-Sophie Nilsson
2014-07-16 12:00 2014-07-19 12:00 Lone star (1359) Bigge Bengtsson
2014-07-19 14:00 2014-07-20 12:00 Teija Jonasson (1398) Bigge Bengtsson
2014-07-26 12:00 2014-07-27 12:00 Daniel Andersson (1367) Bigge Bengtsson
2014-08-02 12:00 2014-08-03 12:00 Emmelie Andren (1399) Bigge Bengtsson
2014-08-05 18:00 2014-08-05 24:00 O-Ringen- och segerfest (1407) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-08-08 12:00 2014-08-09 10:00 Leif Abrahamsson (1406) Bigge Bengtsson
2014-08-09 12:00 2014-08-14 16:00 SS iden (1401) Bigge Bengtsson
2014-08-14 18:00 2014-08-14 20:00 Vuxenkurs i orientering (1402) Bigge Bengtsson
2014-08-14 22:00 2014-08-15 20:00 SS Iden (1403) Bigge Bengtsson
2014-08-16 08:00 2014-08-16 24:00 Jens Jernmark (1395) Bigge Bengtsson
2014-08-20 16:00 2014-08-20 22:00 Ungdomsträning (1412) Kerstin Andersson
2014-08-29 08:00 2014-08-29 24:00 Landstinget (1376) Bigge Bengtsson
2014-09-11 18:00 2014-09-11 22:00 Vuxenkurs Orientering (1394) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-09-13 12:00 2014-09-15 12:00 Lisa Sandqvist (1409) Bigge Bengtsson
2014-09-19 14:00 2014-09-19 24:00 Karlshamnsbostäder (1411) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-09-20 08:00 2014-09-20 24:00 Ulrika Cederqvist (1410) Peter Andersson
2014-09-27 12:00 2014-09-28 12:00 Rebecka Svensson (1405) Bigge Bengtsson
2014-10-04 12:00 2014-10-05 12:00 Irene Persson (1404) Bigge Bengtsson
2014-10-12 08:00 2014-10-12 16:00 Klubbkavle (1417) Ann-Sophie Nilsson
2014-10-21 18:00 2014-10-21 22:00 lars-Gunnar Bengtsson (1427) Lars-Gunnar Bengtsson
2014-11-01 12:00 2014-11-02 18:00 Pontus Andersen (1425) Bigge Bengtsson
2014-11-06 18:00 2014-11-06 22:00 Naturskyddsföreningen (1429) Bigge Bengtsson
2014-11-07 12:00 2014-11-08 12:00 Anna Åkesson (1423) Inge Åkesson
2014-11-15 08:00 2014-11-15 16:00 DL möte (1424) Bengt Lindblom
2014-11-26 16:00 2014-11-26 22:00 Ungdomsträning (1415) Ann-Sophie Nilsson
2014-11-28 16:00 2014-11-28 18:00 Ungdomarna packar godis (1443) Kerstin Andersson
2014-12-06 08:00 2014-12-06 18:00 Strapatsen (1413) Ann-Sophie Nilsson
2014-12-21 12:00 2014-12-21 22:00 Utmaningen (1432) Kerstin Andersson
2014-12-31 14:00 2015-01-01 14:00 Ola Rasmusson (1349) Ann-Sophie Nilsson
2015-01-04 08:00 2015-01-04 12:00 Öppet Hus-träning (1441) Bigge Bengtsson
2015-01-08 08:00 2015-01-08 14:00 P-Ā Höög (1447) Bigge Bengtsson
2015-01-09 12:00 2015-01-11 18:00 Danska juniorlandslaget (1442) Bigge Bengtsson
2015-01-14 16:00 2015-01-14 22:00 Ungdomsträning (1420) Ann-Sophie Nilsson
2015-01-17 10:00 2015-01-17 16:00 Ronneby OK (1433) Christian Lindblom
2015-01-18 08:00 2015-01-18 12:00 Öppet Hus-träning (1437) Jakob Emander
2015-01-21 16:00 2015-01-21 22:00 Ungdomsträning (1421) Ann-Sophie Nilsson
2015-01-25 08:00 2015-01-25 12:00 Öppet hus (1453) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-01-25 14:00 2015-01-25 20:00 Årsmöte (1449) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-01-28 16:00 2015-01-28 22:00 Ungdomsträning (1419) Ann-Sophie Nilsson
2015-02-01 08:00 2015-02-01 10:00 Öppet Hus-träning (1438) Jakob Emander
2015-02-11 16:00 2015-02-11 22:00 BLOF årsmöte (1446) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-02-15 08:00 2015-02-15 12:00 Öppet Hus-träning (1439) Jakob Emander
2015-02-17 08:00 2015-02-17 16:00 Ungdomskommitten (1452) Ann-Sophie Nilsson
2015-02-21 08:00 2015-02-21 24:00 Sylvi Wiberg (1455) Bigge Bengtsson
2015-02-22 08:00 2015-02-22 12:00 Öppet Hus-träning (1440) Jakob Emander
2015-03-01 14:00 2015-03-01 16:00 Stig Nydahl (1454) Stig Nydahl
2015-03-05 18:00 2015-03-05 22:00 Naturskyddsföreningen (1430) Bigge Bengtsson
2015-03-20 12:00 2015-03-21 12:00 Jörgen Nilsson (1466) Bigge Bengtsson
2015-03-31 10:00 2015-03-31 16:00 Härlövs IF (1457) Bigge Bengtsson
2015-04-22 18:00 2015-04-22 10:00 Orienteringskurs (1471) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-04-23 18:00 2015-04-23 20:00 Möte inför Sommarting (1470) Ann-Sophie Nilsson
2015-04-24 12:00 2015-04-26 12:00 Kajsa Strömgren (1467) Bigge Bengtsson
2015-04-29 18:00 2015-04-29 10:00 Orienteringskurs (1472) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-05-06 08:00 2015-05-06 18:00 Ambulansen väst (1475) Per Nilsson
2015-05-08 08:00 2015-05-09 22:00 Helena Westlund (1463) Bigge Bengtsson
2015-05-13 18:00 2015-05-13 22:00 Orienteringskurs (1473) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-05-20 08:00 2015-05-20 18:00 Ambulansen väst (1476) Per Nilsson
2015-05-22 12:00 2015-05-23 12:00 Elisabeth Gustavsson (1464) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-05-30 12:00 2015-05-31 12:00 Mikael Berglund (1478) Bigge Bengtsson
2015-06-03 18:00 2015-06-03 22:00 Orienteringskurs (1474) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-06-10 12:00 2015-06-11 12:00 Ambulansen K-hamn (1479) Per Nilsson
2015-06-11 14:00 2015-06-13 12:00 Peter Nokrach (1484) Bigge Bengtsson
2015-06-14 14:00 2015-06-16 16:00 Karlshamns handbollsförening (1485) Bigge Bengtsson
2015-07-03 16:00 2015-07-03 22:00 Jonas Johansson (1483) Bigge Bengtsson
2015-07-15 10:00 2015-07-18 24:00 Lone Star (1450) Bigge Bengtsson
2015-08-01 08:00 2015-08-08 14:00 Simklubben Delfin (1469) Bigge Bengtsson
2015-08-14 12:00 2015-08-15 12:00 Emmi Martinsson (1490) Bigge Bengtsson
2015-08-16 12:00 2015-08-16 18:00 Ungdomskommitten (1487) Ann-Sophie Nilsson
2015-08-20 18:00 2015-08-20 22:00 Vuxenkurs orientering (1494) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-08-27 16:00 2015-08-27 24:00 Skogsflickornas Sommarting (1468) Ann-Sophie Nilsson
2015-08-31 08:00 2015-08-31 16:00 Väggaskolan (1488) Bigge Bengtsson
2015-09-03 14:00 2015-09-03 22:00 Packning av kartor (1497) Bigge Bengtsson
2015-09-05 10:00 2015-09-06 16:00 Tävlings- och träningsläger Ungdom (1481) Ann-Sophie Nilsson
2015-09-10 14:00 2015-09-11 10:00 Väggaskolan (1499) Bigge Bengtsson
2015-09-17 16:00 2015-09-17 24:00 Prästslättsskoan (1495) Bigge Bengtsson
2015-09-18 12:00 2015-09-19 12:00 KABO (1496) Bigge Bengtsson
2015-10-03 12:00 2015-10-04 12:00 Johanna Hargefeldt (1492) Bigge Bengtsson
2015-10-10 08:00 2015-10-10 14:00 klubbkavle (1502) Lars-Gunnar Bengtsson
2015-10-28 16:00 2015-10-28 20:00 Ungdomsträning (1503) Ann-Sophie Nilsson
2015-10-29 12:00 2015-10-29 20:00 Conradsson (1510) Bigge Bengtsson
2015-10-30 12:00 2015-11-01 12:00 Nils Olsson (1500) Bigge Bengtsson
2015-11-04 16:00 2015-11-04 20:00 Ungdomsträning (1504) Ann-Sophie Nilsson
2015-11-11 16:00 2015-11-11 20:00 Ungdomsträning (1505) Ann-Sophie Nilsson
2015-11-18 16:00 2015-11-18 20:00 Ungdomsträning (1506) Ann-Sophie Nilsson
2015-11-25 16:00 2015-11-25 20:00 Ungdomsträning (1507) Ann-Sophie Nilsson
2015-11-26 18:00 2015-11-26 22:00 Naturskyddsföreningen (1511) Bigge Bengtsson
2015-12-15 12:00 2015-12-16 12:00 Ambulans väst (1513) Per Nilsson
2015-12-19 12:00 2015-12-20 12:00 IFK Karlshamn (1518) Bigge Bengtsson
2016-01-13 16:00 2016-01-13 20:00 Ungdomsträning (1522) Bengt Lindblom
2016-01-16 10:00 2016-01-16 16:00 Träningsdag OK Dacke (1521) Göran Månsson
2016-01-20 16:00 2016-01-20 20:00 Ungdomsträning (1523) Bengt Lindblom
2016-01-27 16:00 2016-01-27 20:00 Ungdomsträning (1524) Bengt Lindblom
2016-02-03 16:00 2016-02-03 20:00 Ungdomsträning (1525) Bengt Lindblom
2016-02-06 10:00 2016-02-06 18:00 Växjö O (1532) Bigge Bengtsson
2016-02-07 12:00 2016-02-07 20:00 Årsmötet (1516) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-02-10 16:00 2016-02-10 20:00 Ungdomsträning (1526) Bengt Lindblom
2016-02-17 16:00 2016-02-17 20:00 Ungdomsträning (1527) Bengt Lindblom
2016-02-20 12:00 2016-02-21 12:00 Thorman (1536) Bigge Bengtsson
2016-02-23 08:00 2016-02-23 18:00 Ungdomskommitten (1517) Kerstin Andersson
2016-02-28 14:00 2016-02-28 18:00 Stig Nydahl (1535) Stig Nydahl
2016-03-01 18:00 2016-03-01 22:00 Naturskyddsföreningen (1512) Bigge Bengtsson
2016-03-05 12:00 2016-03-06 12:00 Sara Dornhäuser (1541) Bigge Bengtsson
2016-03-12 12:00 2016-03-13 08:00 Magnus Augustinsson (1539) Bigge Bengtsson
2016-03-24 12:00 2016-03-28 12:00 Sundsvalls OK (1515) Bigge Bengtsson
2016-04-02 12:00 2016-04-03 12:00 Alexander Wendt (1540) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-04-09 12:00 2016-04-10 12:00 Alicia Nilsson (1553) Bigge Bengtsson
2016-04-15 12:00 2016-04-17 12:00 Sundsvalls OK (1528) Bigge Bengtsson
2016-04-23 08:00 2016-04-23 16:00 Friskis & Svettis verksmahetsdag (1545) Ann Öhlin
2016-05-04 16:00 2016-05-04 20:00 Ungdomsträning (1554) Ann-Sophie Nilsson
2016-05-06 16:00 2016-05-08 14:00 Lindqvist (1556) Bigge Bengtsson
2016-05-11 16:00 2016-05-11 22:00 Kurs (1549) Gabriel Bengtsson
2016-05-12 16:00 2016-05-12 22:00 Kurs (1550) Gabriel Bengtsson
2016-05-13 12:00 2016-05-14 20:00 Charlotte Saetre (1537) Bigge Bengtsson
2016-05-17 18:00 2016-05-17 20:00 Hittaut-turer (1547) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-05-18 16:00 2016-05-18 22:00 Kurs (1551) Gabriel Bengtsson
2016-05-19 16:00 2016-05-19 22:00 hittaut.nu - gruppen kvällskurs (1543) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-05-21 10:00 2016-05-21 12:00 Hittaut-turer (1548) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-05-23 18:00 2016-05-23 22:00 Friskis & Svettis funktionärsträff (1557) Ann Öhlin
2016-05-24 10:00 2016-05-24 14:00 Försäkringskassan (1559) Bigge Bengtsson
2016-06-02 10:00 2016-06-02 16:00 Försäkringskassan Lina Svensson (1560) Bigge Bengtsson
2016-06-03 12:00 2016-06-06 12:00 Sundsvalls OK (1529) Bigge Bengtsson
2016-06-09 14:00 2016-06-11 12:00 A. Lundström (1498) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-06-18 12:00 2016-06-19 12:00 Ola Gunnarsson (1538) Bigge Bengtsson
2016-07-06 08:00 2016-07-10 18:00 Havs-OL - planering (1563) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-07-20 12:00 2016-07-24 12:00 Lone Star (1566) Bigge Bengtsson
2016-08-06 10:00 2016-08-13 10:00 Simklubben Delfin (1558) Bigge Bengtsson
2016-08-13 12:00 2016-08-14 12:00 Lars-Magnus Nilsson (1555) Bigge Bengtsson
2016-08-15 12:00 2016-08-19 14:00 Uddevalla simsällskap (1562) Bigge Bengtsson
2016-08-25 14:00 2016-08-25 22:00 Susanne Håkansson (1572) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-08-31 08:00 2016-08-31 16:00 väggaskolan Eva Bertilsson (1571) Bigge Bengtsson
2016-09-01 14:00 2016-09-02 12:00 Österslättskolan (1574) Bigge Bengtsson
2016-09-03 12:00 2016-09-04 12:00 Amanda Klang (1570) Bigge Bengtsson
2016-09-07 16:00 2016-09-07 22:00 KM-sprint (1564) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-09-19 18:00 2016-09-19 22:00 Utvärderingsmöte (1573) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-09-21 14:00 2016-09-21 24:00 Hittaut-fest (1561) Lars-Gunnar Bengtsson
2016-09-22 12:00 2016-09-25 12:00 Sundsvalls OK (1530) Bigge Bengtsson
2016-09-30 18:00 2016-09-30 24:00 Sternöskolan Tina Mattson (1578) Bigge Bengtsson
2016-10-01 04:00 2016-10-02 16:00 Kurs (1582) Gabriel Bengtsson
2016-10-05 12:00 2016-10-06 12:00 Ambulansen (1565) Per Nilsson
2016-10-08 10:00 2016-10-08 16:00 Klubbkavle (1584) Bigge Bengtsson
2016-10-14 12:00 2016-10-15 10:00 Landstinget, Tobias Olsson (1576) Bigge Bengtsson
2016-10-15 12:00 2016-10-16 12:00 Privat fest (1569) Mikael Norlin
2016-10-21 16:00 2016-10-21 20:00 Pierre Robert (1590) Bigge Bengtsson
2016-10-29 12:00 2016-10-30 12:00 Conradsson (1594) Bigge Bengtsson
2016-11-05 12:00 2016-11-06 12:00 Sussie Sjökvist (1583) Bigge Bengtsson
2016-11-12 12:00 2016-11-13 12:00 Jenny Lindholm (1593) Bigge Bengtsson
2016-11-14 16:00 2016-11-14 22:00 Blekinge Skidförbund (1597) Stig Nydahl
2016-11-16 16:00 2016-11-16 20:00 UK (1598) Bengt Lindblom
2016-11-19 12:00 2016-11-20 12:00 Gunilla Nyberg (1585) Bigge Bengtsson
2016-11-23 16:00 2016-11-23 24:00 UK (1599) Bengt Lindblom
2016-11-24 14:00 2016-11-24 16:00 Landstinget, Arbetsterapin (1595) Bigge Bengtsson
2016-11-24 18:00 2016-11-24 22:00 Naturskyddsföreningen (1591) Bigge Bengtsson
2016-11-26 10:00 2016-11-27 12:00 Tina Lundell Ek (1589) Bigge Bengtsson
2016-11-29 18:00 2016-11-29 22:00 hittaut-utvärdering (1586) Jakob Emander
2016-11-30 16:00 2016-11-30 20:00 UK (1600) Bengt Lindblom
2016-12-16 12:00 2016-12-17 12:00 Utbildningsförvaltningen (1602) Bigge Bengtsson
2016-12-20 10:00 2016-12-20 18:00 Utbildningsförvaltningen (1603) Bigge Bengtsson
2017-01-05 14:00 2017-01-05 20:00 Ann-Sofi Robert (1611) Bigge Bengtsson
2017-01-08 08:00 2017-01-08 12:00 Träning (1604) Jakob Emander
2017-01-12 18:00 2017-01-12 22:00 OCAD-kurs (1617) Jakob Emander
2017-01-14 10:00 2017-01-14 14:00 F&S Träff med F&S Ronneby (1615) Ann Öhlin
2017-01-15 08:00 2017-01-15 12:00 Träning (1605) Jakob Emander
2017-01-16 18:00 2017-01-16 20:00 Hittaut (1620) Bigge Bengtsson
2017-01-17 18:00 2017-01-17 22:00 Lars-Gunnar Bengtsson förel. (1601) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-01-18 18:00 2017-01-18 22:00 OCAD-kurs (1616) Jakob Emander
2017-01-21 10:00 2017-01-22 16:00 Thomas Johansson (1580) Thomas Johansson
2017-01-25 18:00 2017-01-25 24:00 UK (1624) Bengt Lindblom
2017-01-29 08:00 2017-01-29 12:00 Träning (1606) Jakob Emander
2017-01-31 18:00 2017-01-31 22:00 Hittaut försäljningsgruppen (1628) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-02-01 18:00 2017-02-01 24:00 UK (1625) Bengt Lindblom
2017-02-05 00:00 2017-02-05 00:00 Träning+Årsmöte Stigmännen (1587) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-02-11 14:00 2017-02-12 12:00 Carina johansson (1619) Bigge Bengtsson
2017-02-13 18:00 2017-02-13 22:00 OCAD-kurs (1618) Jakob Emander
2017-02-19 08:00 2017-02-19 12:00 Träning (1608) Jakob Emander
2017-02-21 08:00 2017-02-21 16:00 Bland kartor och böcker (1623) Ann-Sophie Nilsson
2017-02-26 08:00 2017-02-26 12:00 Träning (1609) Jakob Emander
2017-02-26 14:00 2017-02-26 16:00 Stig Nydahl (1630) Stig Nydahl
2017-03-02 18:00 2017-03-02 22:00 Naturskyddsföreningen (1592) Bigge Bengtsson
2017-03-03 12:00 2017-03-04 12:00 Anna Åkesson (1629) Bigge Bengtsson
2017-03-06 18:00 2017-03-06 22:00 Tävlingsmöte (1642) Bigge Bengtsson
2017-03-12 08:00 2017-03-12 12:00 Träning (1610) Jakob Emander
2017-03-25 12:00 2017-03-26 12:00 Kerstin Dahlberg (1613) Bigge Bengtsson
2017-03-27 18:00 2017-03-27 22:00 Tävlingsmöte 2 (1621) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-04-07 18:00 2017-04-09 16:00 Sundsvalls OK (1622) Bigge Bengtsson
2017-04-10 18:00 2017-04-10 22:00 OCAD-kurs (1639) Jakob Emander
2017-04-14 12:00 2017-04-15 10:00 Malin Karlsson (1646) Bigge Bengtsson
2017-04-15 12:00 2017-04-16 12:00 Patrik Karlsson (1638) Bigge Bengtsson
2017-04-19 16:00 2017-04-19 20:00 Klubbträning (1632) Jakob Emander
2017-04-22 12:00 2017-04-23 12:00 Eva Kjellgren CityGross (1648) Bigge Bengtsson
2017-04-29 10:00 2017-04-30 12:00 Karin Lindqvist (1588) Bigge Bengtsson
2017-05-20 12:00 2017-05-21 12:00 Märserums IBK (1631) Bigge Bengtsson
2017-05-24 00:00 2017-05-24 00:00 Klubbträning (1633) Jakob Emander
2017-05-27 12:00 2017-05-28 12:00 Mats Höckerstrand (1654) Bigge Bengtsson
2017-05-30 12:00 2017-05-30 16:00 Maria Sköldqvist (1653) Bigge Bengtsson
2017-05-31 08:00 2017-06-01 12:00 Ambulans Väst (1644) Per Nilsson
2017-06-03 12:00 2017-06-04 12:00 Jonatan Karlsson (1645) Bigge Bengtsson
2017-06-07 16:00 2017-06-07 20:00 Klubbträning (1634) Jakob Emander
2017-06-08 16:00 2017-06-08 24:00 Tommy Bergman (1657) Bigge Bengtsson
2017-06-09 12:00 2017-06-10 12:00 Thorman (1575) Bigge Bengtsson
2017-06-10 14:00 2017-06-11 18:00 Mörrums konståkningsklubb (1651) Bigge Bengtsson
2017-06-12 18:00 2017-06-12 24:00 SportIdent kom. (1655) Bengt Lindblom
2017-06-15 08:00 2017-06-15 24:00 Ulf Utterström (1649) Bigge Bengtsson
2017-07-01 08:00 2017-07-01 20:00 Wrenberg (1663) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-07-03 08:00 2017-07-03 16:00 SISU Havs-OL-info (1658) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-07-07 12:00 2017-07-08 18:00 Rydlinger (1666) Bigge Bengtsson
2017-07-19 12:00 2017-07-22 12:00 Lone Star (1627) Bigge Bengtsson
2017-07-29 12:00 2017-07-30 12:00 Rebecka Nilsson (1669) Bigge Bengtsson
2017-08-07 08:00 2017-08-11 14:00 Simklubben Delfin (1665) Bigge Bengtsson
2017-08-18 18:00 2017-08-18 22:00 Theres Olsson (1667) Bigge Bengtsson
2017-08-24 14:00 2017-08-24 24:00 Birgitta Nilsson (1664) Birgitta Nilsson
2017-08-26 10:00 2017-08-27 10:00 Thomas Johansson (1656) Thomas Johansson
2017-08-30 08:00 2017-08-30 14:00 Väggaskolan (1659) Bigge Bengtsson
2017-09-07 12:00 2017-09-08 12:00 Anna Sunnetoft (1672) Bigge Bengtsson
2017-09-13 16:00 2017-09-13 20:00 Klubbträning (1635) Jakob Emander
2017-09-17 14:00 2017-09-17 18:00 Stig Nydahl (1678) Stig Nydahl
2017-09-27 16:00 2017-09-27 20:00 Klubbträning (1636) Jakob Emander
2017-09-30 10:00 2017-09-30 16:00 Klubbkavle (1676) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-10-02 16:00 2017-10-02 24:00 Srädkväll (1674) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-10-04 16:00 2017-10-04 22:00 UK (1684) Bengt Lindblom
2017-10-07 12:00 2017-10-08 12:00 Josefine Nilsson (1671) Bigge Bengtsson
2017-10-11 16:00 2017-10-11 20:00 Klubbträning (1637) Jakob Emander
2017-10-16 16:00 2017-10-16 24:00 Föreläsning och Havs-OL-utvärdering (1675) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-10-27 16:00 2017-10-29 14:00 Terese Svehov (1687) Bigge Bengtsson
2017-11-03 12:00 2017-11-04 12:00 Jonny Konradsson (1689) Bigge Bengtsson
2017-11-08 16:00 2017-11-08 22:00 UK (1680) Bengt Lindblom
2017-11-09 00:00 2017-11-09 00:00 Inst. (1692) Bengt Lindblom
2017-11-10 16:00 2017-11-10 22:00 Fredrik Ek (1677) Bigge Bengtsson
2017-11-12 08:00 2017-11-12 14:00 Bengt Bergqvist (1668) Bengt Bergqvist
2017-11-14 20:00 2017-11-14 22:00 Hittaut upptaktsmöte (1686) Lars-Gunnar Bengtsson
2017-11-22 16:00 2017-11-22 22:00 UK (1681) Bengt Lindblom
2017-11-25 12:00 2017-11-26 12:00 Anette Håkansson (1679) Bigge Bengtsson
2017-11-29 16:00 2017-11-29 24:00 UK (1682) Bengt Lindblom
2017-12-01 12:00 2017-12-02 12:00 Röntgenavdelningen (1673) Bigge Bengtsson
2017-12-06 08:00 2017-12-07 14:00 Ambulans väst (1693) Per Nilsson
2017-12-07 18:00 2017-12-07 22:00 Naturskyddsföreningen (1690) Bigge Bengtsson
2017-12-20 10:00 2017-12-20 16:00 IKT-enheten Karlshamns kommun (1705) Bigge Bengtsson
2018-01-05 16:00 2018-01-05 20:00 Ann-Sofi Robert (1706) Bigge Bengtsson
2018-01-14 08:00 2018-01-14 12:00 Öppet hus-träning (1695) Jakob Emander
2018-01-15 18:00 2018-01-15 20:00 Funktionärsutbildning (1708) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-01-21 08:00 2018-01-21 12:00 Öppet hus-träning (1696) Jakob Emander
2018-01-22 18:00 2018-01-22 20:00 Funktionärsutbildning (1709) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-01-26 12:00 2018-01-27 12:00 Utbildningsförvaltningen, Karlshamns kommun (1707) Bigge Bengtsson
2018-01-28 08:00 2018-01-28 12:00 Öppet hus-träning (1697) Jakob Emander
2018-01-30 16:00 2018-01-30 22:00 Kostföreläsning, Emma Bergman (1702) Bigge Bengtsson
2018-01-31 18:00 2018-01-31 24:00 UK (1716) Bengt Lindblom
2018-02-03 14:00 2018-02-03 18:00 Stig Nydahl (1710) Stig Nydahl
2018-02-04 12:00 2018-02-04 20:00 Årsmötet (1691) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-02-07 18:00 2018-02-07 20:00 UK (1715) Bengt Lindblom
2018-02-13 18:00 2018-02-13 22:00 Styrelsemöte (1720) Bigge Bengtsson
2018-02-18 08:00 2018-02-18 12:00 Öppet hus-träning (1699) Jakob Emander
2018-02-24 12:00 2018-02-24 24:00 Lennart Johannesson (1714) Bigge Bengtsson
2018-02-25 08:00 2018-02-25 12:00 Öppet hus-träning (1700) Jakob Emander
2018-03-06 18:00 2018-03-06 22:00 Naturskyddsföreningen (1688) Bigge Bengtsson
2018-03-11 08:00 2018-03-11 12:00 Öppet hus-träning (1701) Jakob Emander
2018-03-23 16:00 2018-03-23 22:00 Pontus Larsson (1719) Bigge Bengtsson
2018-03-25 14:00 2018-03-25 18:00 F&S Årsmöte (1712) Ann Öhlin
2018-04-05 18:00 2018-04-05 20:00 Hittaut-möte (1726) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-04-17 08:00 2018-04-17 18:00 Foodtankers (1734) Bigge Bengtsson
2018-04-26 12:00 2018-04-28 12:00 Johanna Engström (1725) Bigge Bengtsson
2018-04-28 14:00 2018-04-28 18:00 F&S Verksamhetsdag (1729) Ann Öhlin
2018-05-08 08:00 2018-05-08 18:00 Menesha Alijaj (1724) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-05-12 12:00 2018-05-13 12:00 Karlshamns handbollsförening (1737) Bigge Bengtsson
2018-05-19 12:00 2018-05-20 12:00 Märserums innebandyklubb (1727) Bigge Bengtsson
2018-06-01 16:00 2018-06-03 14:00 Katarina karlsson (1717) Bigge Bengtsson
2018-06-04 14:00 2018-06-06 10:00 Kerstin Andersson (1738) Peter Andersson
2018-06-13 16:00 2018-06-13 22:00 KM-sprint, provlöp. tävlingsmöte (1723) Lars-Gunnar Bengtsson
2018-06-14 10:00 2018-06-16 12:00 Petra Fransson (1733) Bigge Bengtsson
2018-06-16 14:00 2018-06-17 12:00 Helene Börjesson (1732) Bigge Bengtsson
2018-06-30 12:00 2018-06-30 24:00 Thomas Johansson (1735) Thomas Johansson
2018-07-21 12:00 2018-07-22 12:00 Johanna Olsson (1739) Bigge Bengtsson
2018-08-06 08:00 2018-08-10 08:00 Simsällskapet Delfinen (1736) Bigge Bengtsson
2018-08-10 12:00 2018-08-11 18:00 Marie Svensson (1731) Bigge Bengtsson

Månadsvärdslista för Villa Solvik

Mer information om Villa Solvik


Gör bokning


För att göra en bokning måste du logga in först.

Är du inte medlem eller inte har login kan du ringa eller eposta Bigge Bengtsson, 0454-184 85, 073-65 62 365 för bokning.


 

 Bokningsformulär

 Från
   kl 
  [Datum på formen åååå-mm-dd]
 Till
   kl 
[-"-]
 Bokad till
 
[Syfte med bokningen]

   
 

 

www.stigmannen.se 
webmaster@stigmannen.se