[ Kommittéer ]

Stigmännens kommittéer 1943-2020


 Sök

  [Skriv in valfritt sökord]
 


År Kommitté Namn Uppdrag

2020

Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGLÄNTAN
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMediakontakter
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Thomas JohanssonMärkesombud
 
Informationskommitté Birgitta NilssonFörsäljning Ol utrustning
 
Informationskommitté Ann-Sophie NilssonMedlemsansvarig
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Christian Lindblom
 
Naturpasskommitté Göran Andersson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Åke Larsson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt LindblomSport-Ident
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Bigge BengtssonAnsvarig uthyring
 
Stugkommitté Thomas Johansson
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP skogen Karlshamn kommun
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Trivselkommitté Yvonne Waldschmidt
 
Träningskommitté Åke LarssonKM-tävlingar
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig Elit
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Göran Månsson
 
Ungdomskommitté Martin Wahlfried
 
Ungdomskommitté Zacharias Åkerlund
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt för Brosö ok
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Anna Ane
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt för Brosö
 

2019

Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Roland EkelöfPrisionol
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Christian LindblomSport ident
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonArrangemangkommitte
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGläntan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMediakontakt
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Thomas JohanssonMärkesombud
 
Informationskommitté Birgitta NilssonFörsäljning tävlingskläder
 
Informationskommitté Ann-Sophie NilssonMedlemsrigister
 
Informationskommitté Ann-Sophie NilssonAktivtetansvarig
 
Informationskommitté William LindblomSportident
 
Informationskommitté Alexander LindblomSportident
 
Informationskommitté Inge ÅkessonArrangskommitte
 
Informationskommitté Nils-Arne HåkanssonArranskomitte
 
Informationskommitté Ann ÖhlinUtbildning
 
Informationskommitté Peter AnderssonSport ident
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Göran AnderssonArangemangkommitte
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Göran Andersson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Skidkommitté Åke Larsson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Bigge BengtssonAnsvarig uthyring
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt ip skogen
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Trivselkommitté Yvonne Waldschmidt
 
Träningskommitté Åke LarssonKM-tävlingar
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitté Elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Göran Månsson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Zacharias Åkerlund
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt för Brosö OK
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Anna Ane
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt för Brosö OK
 

2018

Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Thomas JohanssonMärkesansvarig
 
Informationskommitté Birgitta NilssonKlubbkläder
 
Informationskommitté Ann-Sophie NilssonAktivitetsbokförning
 
Informationskommitté Stig NydahlSkidor
 
Informationskommitté Helene NilssonMedlemsrigister
 
Informationskommitté Ann ÖhlinUtbildning
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Göran Andersson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Stugkommitté Bigge BengtssonAnsvarig Uthyrning
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontaktperson IP skogen
 
Trivselkommitté Karin Lindqvist
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte Elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM-tävlingar
 
Träningskommitté Göran Månsson
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Martin Wahlfried
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt för Brosö OK
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Anna Ane
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt för Brosö OK
 

2017

Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Göran Andersson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP Skogen
 
Trivselkommitté Karin Lindqvist
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig och Elit
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonIP Skogen mot Blekinge OF
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt Brosö
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2016

Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGläntan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Helene NilssonMedlemrigister
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann ÖhlinUtbildning
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP Skogen
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt Brosö
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Claes Järnbo
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2015

Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTävlingsstastik
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMediakontakter
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGläntan
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonMedlemsrigister
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonAnmälningsansvarig
 
Informationskommitté Thomas JohanssonKlubbens historiska dokumentation
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann ÖhlinUtbildning
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta NilssonFörsäljning
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontaktperson IP- skogen
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar Bengtsson
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsstatistik Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt BroSö OK
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Claes Järnbo
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö OK
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 
Valberedning Jörgen Nilsson
 

2014

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann Öhlin
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP skogen
 
Stugkommitté Kjell Linghede
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKm-tävlingar
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2013

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Databasansvarig Magnus Holmgren
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas Johansson
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne Håkansson
 
Stugkommitté Kjell Linghede
 
Trivselkommitté Christin Andersson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar Bengtsson
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 

2012

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas Johansson
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne Håkansson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Marina Carlegrundh
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob Emander
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2011

Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Marina Carlegrundh
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 

2010

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Bengt Lindblom
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Träningskommitté Eric TenlandAnsvarig för KM- tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2009

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig Nydahl
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Träningskommitté Eric TenlandKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2008

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2007

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Bengt Bergqvist
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas JohanssonKlubbens historiska dokumentation
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonAnsvarig för KM tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2006

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Informationskommitté Sven-Olof Karlsson
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Bengt Bergqvist
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe Nilsson
 
Tävlingsansvarig Anders Wetterling
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Niclas Lindblom
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 
Valberedning Nils-Arne Håkansson
 

2005

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander LindblomAnsvarig
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Informationskommitté Sven-Olof Karlsson
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Karin FunestrandAnsvarig
 
Ol-utrustning Birgitta NilssonAnsvarig
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Karin Funestrand
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders WetterlingBlekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob EmanderAnsvarig
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Niclas Lindblom
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2004

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Ulla Bergqvist
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Per ErlandssonEkonomi
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Träningskommitté Jakob EmanderElitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonAnsvarig KM
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders WetterlingMot Blof
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Peter Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Per Nilsson
 
Ungdomskommitté Bigge Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Tomas Blomqvist
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 

2003

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Ulla Bergqvist
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Per Erlandsson
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Birgitta NilssonUtbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Lars Svensson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Ol-utrustning Maj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustning Tomas Blomqvist
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterial
 
Stugkommitté Stefan Sandin
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Johan Truedsson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Karin Funestrand
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
TräningskommittéThommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKM
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders Wetterling
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Ungdomskommitté Peter Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Per Nilsson
 
Ungdomskommitté Bigge Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Lotta Ryberg
 
Ungdomskommitté Tomas Blomqvist
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2002

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
AnmälningsansvarigUlla Bergqvist
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéMagnus HolmgrenHemsidan
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéLars-Gunnar BengtssonPress
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
InformationskommittéStig NydahlAnsvarig
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart JohannessonAnsvarig
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
Sport IdentChristian Lindblom
 
Sport IdentAlexander Lindblom
 
Sport IdentBengt Lindblom
 
StugkommittéThomas JohanssonMaterial
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéEva Lydell Lindblom
 
TrivselkommittéKarin Funestrand
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TräningskommittéThommy Bergman
 
TävlingsansvarigJohan RybergKM
 
TävlingsansvarigAnders Wetterling
 
TävlingsstatistikMagnus HolmgrenDatabasansvarig
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin ErlandssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
UngdomskommittéAnnika Frantz
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningBengt Lindblom
 
ValberedningStig Nydahl
 

2001

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
DatabasansvarigMagnus Holmgren
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéMagnus HolmgrenWebmaster
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéLars-Gunnar BengtssonPress
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
InformationskommittéStig NydahlAnsvarig
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
Sport IdentChristian Lindblom
 
Sport IdentAlexander Lindblom
 
Sport IdentBengt Lindblom
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéAnna-Lena Ryman
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigAnders Wetterling
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
UngdomskommittéAnnika Frantz
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningLotta Ryberg
 
ValberedningStig Nydahl
 

2000

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéPer Erlandsson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéAnnelie Karlsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéAnna-Lena Ryman
 
TräningskommittéJakob Emander
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningLotta Ryberg
 
ValberedningStig Nydahl
 

1999

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéAnnelie Karlsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TräningskommittéJakob Emander
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1998

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéLeif SandströmGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéKarin Östlund
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPer Risholm
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1997

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy Ståhl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPer Risholm
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1996

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy Ståhl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf ÖdmanAnsvarig
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéEva-Maja Johannesson
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1995

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy StåhlAnsvarig
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéEva-Maja Johannesson
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1994

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy StåhlAnsvarig
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars Nilsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt SundinAnsvarig
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Ståhl
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéEva-Maja Johannesson
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningOlle Nilsson
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1993

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéStig Ohlsson
 
EkonomikommittéTommy StåhlAnsvarig
 
Elit-ansvarigAnn-Sophie Nilsson
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars Nilsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Ståhl
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigLars Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéMagnus CarlssonTräningsansv
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéFredrik Svensson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningOlle Nilsson
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1992

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéStig Ohlsson
 
EkonomikommittéTommy StåhlAnsvarig
 
Elit-ansvarigMagnus Carlsson
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktLars Nilsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie Nilsson
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse AxelssonAnsvarig
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Ståhl
 
TrivselkommittéMona Lind
 
TrivselkommittéKerstin Jernmark
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigLars Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkMagnus Carlsson
 
UkBengt Bergqvist
 
UkJonas Axelsson
 
UngdomskommittéMagnus CarlssonTräningsansv
 
UngdomskommittéLeif Bengtsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéFredrik Svensson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéJohan Malmgren
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningKaj Johansson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningGunilla Lagerlöv
 

1991

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus NilssonAnsvarig
 
EkonomikommittéStig Ohlsson
 
EkonomikommittéTommy Ståhl
 
Elit-ansvarigMagnus Carlsson
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars Nilsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Ståhl
 
TrivselkommittéMona Lind
 
TrivselkommittéKerstin Jernmark
 
TrivselkommittéGunilla LagerlövAnsvarig
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkJonas Axelsson
 
UkOlle Nilsson
 
UngdomskommittéMagnus CarlssonTräningsansv
 
UngdomskommittéLeif Bengtsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéJohan Malmgren
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningKaj Johansson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningGunilla Lagerlöv
 

1990

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus NilssonAnsvarig
 
EkonomikommittéStig Ohlsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars Nilsson
 
MaterialansvarigHenry Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
NaturpasskommittéBerne MalmgrenAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéBernt SundinAnsvarig
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Ståhl
 
TrivselkommittéGunnel Axelsson
 
TrivselkommittéMona LindAnsvarig
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkJonas Axelsson
 
UkOlle Nilsson
 
UngdomskommittéMagnus CarlssonTräningsansv
 
UngdomskommittéLeif Bengtsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéBo JanssonKonsulterande
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéJohan Malmgren
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéTommy Ståhl
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningOwe Nilsson
 
ValberedningSonny Ericsson
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1989

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéThomas Folkesson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus NilssonAnsvarig
 
EkonomikommittéStig Ohlsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktThomas Folkesson
 
MaterialansvarigHenry Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
NaturpasskommittéBerne MalmgrenAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie Nilsson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéAnn Dahlström
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéGunnel Axelsson
 
TrivselkommittéMona Lind
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéMats Åkesson
 
TräningskommittéInge Åkesson
 
TräningskommittéJohan Malmgren
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkLars Nilsson
 
UkOlle Nilsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéLars Karlsson
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéTommy Ståhl
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningOwe Nilsson
 
ValberedningSonny Ericsson
 

1988

AktivitetansvarigInga-Lill Wikingsson
 
EkonomikommittéInga-Gun KarlssonAnsvarig
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktThomas Folkesson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
Ol-utrustningBirgitta NilssonAnsvarig
 
Ol-utrustningAnn-Sophie Nilsson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHasse AxelssonAnsvarig
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéGunnel Axelsson
 
TrivselkommittéMona Lind
 
TräningskommittéBo JanssonAnsvarig
 
TräningskommittéMats Åkesson
 
TräningskommittéJohan Malmgren
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkLars Nilsson
 
UkOlle Nilsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéLars Karlsson
 
UngdomskommittéEva Swärd
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningOwe Nilsson
 
ValberedningSonny Ericsson
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1987

AktivitetansvarigInga-Lill Wikingsson
 
EkonomikommittéInga-Gun KarlssonAnsvarig
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéHans Wikingsson
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktThomas Folkesson
 
MaterialansvarigLeif Sandström
 
MaterialansvarigGunilla Lagerlöv
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
Ol-utrustningBirgitta NilssonAnsvarig
 
Ol-utrustningLars-Magnus Nilsson
 
ReseledareBirgitta Andersson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny Ericsson
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéHans Wikingsson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéStig OhlssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéElin Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéMaj-Lis Svensson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéGunnel Axelsson
 
TräningskommittéHans Wikingsson
 
TräningskommittéBo JanssonAnsvarig
 
TräningskommittéMats Åkesson
 
TräningskommittéJosefin Olsson
 
TräningskommittéJohan Malmgren
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkHans Wikingsson
 
UkBengt Bergqvist
 
UkLars Nilsson
 
UkOlle Nilsson
 
UngdomskommittéIngrid SwärdSkolkontakt
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéLars NilssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBoel Holmström
 
UngdomskommittéEva Swärd
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningHans WikingssonAnsvarig
 
ValberedningOlle Nilsson
 
ValberedningKalle Bergman
 

1986

AktivitetansvarigInga-Gun Karlsson
 
EkonomikommittéInga-Gun KarlssonAnsvarig
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéBörje LundgrenAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
KartkommittéJonas Darnell
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBörje Lundgren
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
ReseledareBirgitta Andersson
 
ReseledareGöran Andersson
 
ReseledareOlle Nilsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéLars SvenssonAnsvarig
 
SkidkommittéSonny Ericsson
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéÅke Karlsson
 
StugkommittéHans Wikingsson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéGöthe SvenssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéElin Åkesson
 
TrivselkommittéEva K OlssonAnsvarig
 
TrivselkommittéMaj-Lis Svensson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéUlla Strandberg
 
TräningskommittéBo JanssonAnsvarig
 
TräningskommittéMats Åkesson
 
TräningskommittéJosefin Olsson
 
TräningskommittéJohan Malmgren
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkLars Nilsson
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéLars NilssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBoel Holmström
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéHelen Mattsson
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningHans WikingssonAnsvarig
 
ValberedningOlle Nilsson
 
ValberedningKalle Bergman
 

1985

AktivitetansvarigInga-Gun Karlsson
 
EkonomikommittéInga-Gun KarlssonAnsvarig
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéJonas Darnell
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéBörje Lundgren
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
ReseledareBirgitta Andersson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéLars SvenssonAnsvarig
 
SkidkommittéSonny Ericsson
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéÅke Karlsson
 
StugkommittéHans Wikingsson
 
StugkommittéHasse Axelsson
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéGöthe SvenssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéElin Åkesson
 
TrivselkommittéEva K OlssonAnsvarig
 
TrivselkommittéMaj-Lis Svensson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéUlla Strandberg
 
TräningskommittéHans Wikingsson
 
TräningskommittéBo JanssonAnsvarig
 
TräningskommittéJosefin Olsson
 
TräningskommittéJohan Malmgren
 
TräningskommittéEva Swärd
 
TävlingsansvarigOlle Nilsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéLars NilssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBoel Holmström
 
UngdomskommittéKalle Bergman
 
UngdomskommittéSven-Olof Karlsson
 
ValberedningHans Wikingsson
 
ValberedningOlle Nilsson
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1984

EkonomikommittéInga-Gun KarlssonInköp Dagab
 
EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéHasse Axelsson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
Elit-ansvarigMats Ahlqvist
 
InformationskommittéGörel Ridne
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéLars-Olof Pettersson
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéJonas Darnell
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigUlla Bergqvist
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningLars-Magnus Nilsson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareOlle NilssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
StugkommittéMikael Carlsson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéLars-Olof Pettersson
 
StugkommittéGöthe SvenssonSvinarydstugan
 
TeknikkommittéPeter Lind
 
TeknikkommittéMikael Carlsson
 
TeknikkommittéMats Ahlqvist
 
TeknikkommittéBo Jansson
 
TeknikkommittéJosefin Olsson
 
TeknikkommittéRobert Johansson
 
TrivselkommittéGörel Ridne
 
TrivselkommittéEva K Olsson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéGunnel AxelssonAnsvarig
 
TrivselkommittéCecilia Haglund
 
TräningskommittéHåkan Nilsson
 
TräningskommittéHans Wikingsson
 
TräningskommittéBengt Bergqvist
 
TräningskommittéArne Kruse
 
TävlingsansvarigBörje LundgrenBiträdande
 
TävlingsansvarigThomas FolkessonBiträdande
 
TävlingsansvarigLars NilssonAnsvarig
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéBirgitta Andersson
 
UngdomskommittéHasse Axelsson
 
UngdomskommittéUlla Bergqvist
 
UngdomskommittéInga-Lill Wikingsson
 
UngdomskommittéLars Nilsson
 
UngdomskommittéBoel Holmström
 
UngdomskommittéMarie Antonsson
 
UngdomskommittéMagnus OlssonAnsvarig
 
UngdomskommittéStig Ohlsson
 
UngdomskommittéCecilia Haglund
 
UngdomskommittéSven-Olof Karlsson
 
ValberedningHans Wikingsson
 
ValberedningGöran Andersson
 
ValberedningInge ÅkessonAnsvarig
 
ValberedningOlle Nilsson
 

1983

EkonomikommittéInga-Gun KarlssonInköp Dagab
 
EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéHasse Axelsson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéLars Nilsson
 
InformationskommittéHerta Svensson
 
InformationskommittéGörel Ridne
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéJonas Darnell
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigUlla Bergqvist
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta NilssonAnsvarig
 
Ol-utrustningLars-Magnus Nilsson
 
ReseledareGöran AnderssonAnsvarig
 
ReseledareGöran SvenssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
StugkommittéMikael Carlsson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéLars-Olof Pettersson
 
StugkommittéGöthe SvenssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéGörel Ridne
 
TrivselkommittéElin Åkesson
 
TrivselkommittéInga-Lill Wikingsson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéGunnel Axelsson
 
TävlingsansvarigBörje LundgrenBiträdande
 
TävlingsansvarigThomas FolkessonBiträdande
 
TävlingsansvarigLars NilssonAnsvarig
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéMikael CarlssonAnsvarig
 
UngdomskommittéHans Wikingsson
 
UngdomskommittéUlla Bergqvist
 
UngdomskommittéKristina Nilsson
 
UngdomskommittéTomas Karlsson
 
UngdomskommittéSven Eriksson
 
ValberedningHans Wikingsson
 
ValberedningInge Åkesson
 
ValberedningErik BergmanAnsvarig
 

1982

EkonomikommittéInga-Gun KarlssonInköp Dagab
 
EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéGöran Andersson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéKrister Fredriksson
 
EkonomikommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Elit-ansvarigSven-Olof Karlsson
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
InformationskommittéSven-Olof Karlsson
 
KartkommittéJonas Darnell
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigSven-Olof Karlsson
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta NilssonAnsvarig
 
Ol-utrustningLars-Magnus Nilsson
 
PriskommittéKrister Fredriksson
 
PriskommittéTorsten Johansson
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareSven-Olof KarlssonBiträdande
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
StugkommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
StugkommittéMikael Carlsson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
StugkommittéGöthe SvenssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéGörel Ridne
 
TrivselkommittéElin Åkesson
 
TrivselkommittéInga-Gun Karlsson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéMagnus Persson
 
TrivselkommittéTomas Karlsson
 
TrivselkommittéHelen Mattsson
 
TräningskommittéPeter Lind
 
TräningskommittéMats Ahlqvist
 
TräningskommittéBengt Bergqvist
 
TräningskommittéBo JanssonAnsvarig
 
TräningskommittéOlle Nilsson
 
TräningskommittéSven-Olof Karlsson
 
TävlingsansvarigBörje LundgrenAnsvarig
 
TävlingsansvarigLars Nilsson
 
TävlingsansvarigStig Ohlsson
 
UkMats Ahlqvist
 
UkBo Jansson
 
UkSven-Olof Karlsson
 
UngdomskommittéThomas FolkessonAnsvarig
 
UngdomskommittéUlla Bergqvist
 
UngdomskommittéMagnus Olsson
 
UngdomskommittéKristina Nilsson
 
UngdomskommittéCecilia Haglund
 
UngdomskommittéSven Eriksson
 
ValberedningLars HaglundAnsvarig
 
ValberedningInge Åkesson
 
ValberedningErik Bergman
 

1981

EkonomikommittéInga-Gun KarlssonInköp Dagab
 
EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéKrister Fredriksson
 
EkonomikommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Elit-ansvarigBo Jansson
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
Kul-ansvarigIngrid Ericsson
 
LedaransvarigBo Jansson
 
MarkkontaktStig Ohlsson
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBerne Malmgren
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningBirgitta NilssonAnsvarig
 
Ol-utrustningLars-Magnus Nilsson
 
PriskommittéTorsten Johansson
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareThomas JohanssonBiträdande
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéTorsten Johansson
 
StugkommittéLotta Cederqvist
 
StugkommittéÅke Karlsson
 
StugkommittéÅke KarlssonSvinarydstugan
 
StugkommittéInga-Gun Karlsson
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonSvinarydstugan
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
StugkommittéSonny EricssonSvinarydstugan
 
TrivselkommittéÅsa Bergqvist
 
TrivselkommittéMikael Carlsson
 
TrivselkommittéLars-Magnus Nilsson
 
TrivselkommittéMagnus Persson
 
TrivselkommittéTomas Karlsson
 
TrivselkommittéHelen Mattsson
 
TrivselkommittéTobias Johnsson
 
TräningskommittéMikael Carlsson
 
TräningskommittéBengt Bergqvist
 
TräningskommittéUlla Bergqvist
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéOlle NilssonAnsvarig
 
TävlingsansvarigBörje LundgrenAnsvarig
 
TävlingsansvarigLars Nilsson
 
TävlingsansvarigStig Ohlsson
 
UkMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéThomas Folkesson
 
UngdomskommittéSven-Olof Karlsson
 
ValberedningLars HaglundAnsvarig
 
ValberedningThomas Folkesson
 
ValberedningErik Bergman
 

1980

EkonomikommittéKaj Johansson
 
EkonomikommittéErik Bergman
 
EkonomikommittéKrister FredrikssonLotteri
 
EkonomikommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
MaterialansvarigÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBörje Lundgren
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningBörje Lundgren
 
Ol-utrustningThomas Johansson
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareThomas JohanssonBiträdande
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéTorsten Johansson
 
StugkommittéLotta Cederqvist
 
StugkommittéÅke KarlssonStugfogde
 
StugkommittéMikael Carlsson
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonStugmor
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéOlle NilssonAnsvarig
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
TräningskommittéSven-Olof Karlsson
 
UkBörje Lundgren
 
UkBo Jansson
 
UngdomskommittéMikael Carlsson
 
UngdomskommittéIren Nilsson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningHelge Gustavsson
 
ValberedningElvyn Haglund
 

1979

EkonomikommittéBo JanssonLotteri
 
EkonomikommittéStig OhlssonLotteri
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
InformationskommittéStig OhlssonPR och Press
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
MaterialansvarigLars Haglund
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBörje Lundgren
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLennart Willander
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningBörje Lundgren
 
Ol-utrustningThomas Johansson
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareThomas JohanssonBiträdande
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéTorsten Johansson
 
StugkommittéÅke KarlssonStugfogde
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonStugmor
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
TeknikkommittéMats Ahlqvist
 
TeknikkommittéKarin Gustavsson
 
TeknikkommittéBo JanssonAnsvarig
 
TeknikkommittéBjörn Haglund
 
TräningskommittéOlle NilssonAnsvarig
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
UkBörje Lundgren
 
UkLars Haglund
 
UngdomskommittéInga-Gun Karlsson
 
UngdomskommittéLars HaglundAnsvarig
 
UngdomskommittéKrister Fredriksson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningHelge Gustavsson
 
ValberedningElvyn Haglund
 

1978

EkonomikommittéStig OhlssonLotteri
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
MaterialansvarigLars Haglund
 
NaturpasskommittéÅke Karlsson
 
NaturpasskommittéBörje Lundgren
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLennart Willander
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningBörje Lundgren
 
Ol-utrustningThomas Johansson
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareThomas JohanssonBiträdande
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéTorsten Johansson
 
StugkommittéÅke KarlssonStugfogde
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonStugmor
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéStig Ohlsson
 
TräningskommittéOlle NilssonAnsvarig
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
UkHelge Gustavsson
 
UkLars Haglund
 
UngdomskommittéInga-Gun Karlsson
 
UngdomskommittéMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéLars HaglundAnsvarig
 
UngdomskommittéStig Ohlsson
 
UngdomskommittéLennart Willander
 
UngdomskommittéSven-Olof Karlsson
 
UngdomskommittéBjörn Haglund
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningHelge Gustavsson
 
ValberedningElvyn HaglundAnsvarig
 

1977

EkonomikommittéStig OhlssonLotteri
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
KartkommittéLars Haglund
 
KartkommittéLars Nilsson
 
KartkommittéGöthe Svensson
 
KartkommittéElvyn HaglundAnsvarig
 
MaterialansvarigTorsten Johansson
 
NaturpasskommittéArne Nilsson
 
NaturpasskommittéTage Persson
 
NaturpasskommittéErik Bergman
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLennart Willander
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningBörje Lundgren
 
ReseledareBörje LundgrenAnsvarig
 
ReseledareThomas JohanssonBiträdande
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéTorsten Johansson
 
StugkommittéÅke KarlssonStugfogde
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonStugmor
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéStig Ohlsson
 
TräningskommittéOlle NilssonAnsvarig
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
UkHelge Gustavsson
 
UkLars Haglund
 
UngdomskommittéMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéLars HaglundAnsvarig
 
UngdomskommittéStig Ohlsson
 
UngdomskommittéLennart Willander
 
UngdomskommittéBjörn Haglund
 
ValberedningErik Bergman
 
ValberedningTorsten JohanssonAnsvarig
 

1976

EkonomikommittéKaj JohanssonLotteri
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
MaterialansvarigTorsten Johansson
 
NaturpasskommittéArne Nilsson
 
NaturpasskommittéTage Persson
 
NaturpasskommittéErik Bergman
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLennart Willander
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningThomas Johansson
 
ReseledareThomas JohanssonAnsvarig
 
ReseledareBjörn HaglundBiträdande
 
StugkommittéÅke KarlssonStugfogde
 
StugkommittéInga-Gun KarlssonStugmor
 
StugkommittéKaj Johansson
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéGunnar Pettersson
 
StugkommittéEinar Lagerlöv
 
StugkommittéAnna Pettersson
 
TräningskommittéOve ThorAnsvarig
 
TräningskommittéYngve KarlssonSkidor
 
TräningskommittéSonny EricssonSkidor
 
TräningskommittéTomas Månsson
 
TräningskommittéGunnar OlssonSkidor
 
TräningskommittéJan Andersson
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
UkLars Haglund
 
UkThomas Johansson
 
UkSonny Ericsson
 
UngdomskommittéMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéLars Haglund
 
UngdomskommittéTomas Månsson
 
UngdomskommittéLennart Willander
 
UngdomskommittéGunnar PetterssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBjörn Haglund
 
ValberedningNils Håkansson
 
ValberedningNils Håkansson
 
ValberedningErik Bergman
 
ValberedningTorsten JohanssonAnsvarig
 

1975

EkonomikommittéKaj JohanssonLotteri
 
InformationskommittéThomas JohanssonBokombud
 
NaturpasskommittéArne Nilsson
 
NaturpasskommittéTage Persson
 
NaturpasskommittéErik Bergman
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLennart Willander
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
Ol-utrustningThomas Johansson
 
ReseledareThomas JohanssonAnsvarig
 
ReseledareTomas MånssonBiträdande
 
StugkommittéKaj Johansson
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéStig Ohlsson
 
StugkommittéGunnar PetterssonStugfogde
 
StugkommittéEinar Lagerlöv
 
StugkommittéAnna PetterssonStugmor
 
TräningskommittéOve Thor
 
TräningskommittéYngve KarlssonSkidor
 
TräningskommittéSonny EricssonSkidor
 
TräningskommittéGunnar OlssonSkidor
 
TräningskommittéJan Andersson
 
TräningskommittéGöthe Svensson
 
TräningskommittéLennart Willander
 
UkThomas Johansson
 
UkSonny Ericsson
 
UkTomas Månsson
 
UngdomskommittéMats Ahlqvist
 
UngdomskommittéLars Haglund
 
UngdomskommittéTomas Månsson
 
UngdomskommittéGunnar Pettersson
 
UngdomskommittéBjörn Haglund
 
ValberedningKerstin Månsson
 
ValberedningBjörn Lagerlöv
 
ValberedningTorsten JohanssonAnsvarig
 

1974

EkonomikommittéKaj JohanssonLotteri
 
InformationskommittéTomas MånssonBokombud
 
NaturpasskommittéArne Nilsson
 
NaturpasskommittéTage Persson
 
NaturpasskommittéErik Bergman
 
NaturpasskommittéTorsten JohanssonAnsvarig
 
Ol-utrustningKaj Johansson
 
ReseledareThomas JohanssonAnsvarig
 
ReseledareTomas MånssonBiträdande
 
SkidkommittéYngve Karlsson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéGunnar Olsson
 
SkidkommittéGöthe Svensson
 
StugkommittéKaj Johansson
 
StugkommittéThomas Folkesson
 
StugkommittéStig Ohlsson
 
StugkommittéGunnar PetterssonStugfogde
 
StugkommittéEinar Lagerlöv
 
StugkommittéAnna PetterssonStugmor
 
TräningskommittéGunnar Pettersson
 
UkThomas Johansson
 
UkSonny Ericsson
 
UkTomas Månsson
 
UngdomskommittéGunnar Pettersson
 
ValberedningYngve Karlsson
 
ValberedningSonny Ericsson
 
ValberedningErik Bergman
 

1967

StugkommittéHelge Gustavsson
 
StugkommittéYngve KarlssonV ordf
 
StugkommittéJan-Erik FlöögKassör
 
StugkommittéSonny Ericsson
 
StugkommittéIngrid EricssonStugmor
 
StugkommittéGöthe SvenssonStugfogde
 
StugkommittéElvyn HaglundSekr
 
StugkommittéEinar LagerlövOrdf
 

1966

MaterialansvarigOlle Johansson
 
StugkommittéHelge Gustavsson
 
StugkommittéYngve KarlssonV ordf
 
StugkommittéJan-Erik FlöögKassör
 
StugkommittéSonny Ericsson
 
StugkommittéIngrid EricssonStugmor
 
StugkommittéGöthe SvenssonStugfogde
 
StugkommittéElvyn HaglundSekreterare
 
StugkommittéEinar LagerlövOrdf
 

1965

StugkommittéHelge GustavssonV ordf
 
StugkommittéYngve Karlsson
 
StugkommittéJan-Erik FlöögKassör
 
StugkommittéSonny Ericsson
 
StugkommittéIngrid EricssonStugmor
 
StugkommittéGöthe SvenssonStugfogde
 
StugkommittéElvyn HaglundSekr
 
StugkommittéEinar LagerlövOrdf
 

1964

MaterialansvarigOlle Johansson
 
StugkommittéHelge GustavssonV ordf
 
StugkommittéYngve Karlsson
 
StugkommittéSonny Ericsson
 
StugkommittéIngrid EricssonStugmor
 
StugkommittéGöthe SvenssonKassör
 
StugkommittéElvyn HaglundSekr
 
StugkommittéEinar LagerlövOrdf
 

1963

MaterialansvarigOlle Johansson
 
StugkommittéHelge GustavssonV ordf
 
StugkommittéYngve Karlsson
 
StugkommittéSonny Ericsson
 
StugkommittéGöthe SvenssonKassör
 
StugkommittéElvyn HaglundSekr
 
StugkommittéEinar LagerlövOrdf
 

1962

MaterialansvarigTorsten Johansson
 

1961

MaterialansvarigTorsten Johansson
 

1956

MaterialansvarigNils Lövberg
 

1953

MaterialansvarigLars Haglund
 

1952

MaterialansvarigHenry Karlsson
 

1948

MaterialansvarigEinar Lagerlöv
 

1947

MaterialansvarigEinar Lagerlöv
 

1946

MaterialansvarigEinar Lagerlöv
 

1943

MaterialansvarigEinar Lagerlöv
 

 

 

www.stigmannen.se 
webmaster@stigmannen.se