[ Kommittéer ]

Stigmännens kommittéer 1943-2017


 Sök

  [Skriv in valfritt sökord]
 


År Kommitté Namn Uppdrag

2017

Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Göran Andersson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP Skogen
 
Trivselkommitté Karin Lindqvist
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig och Elit
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonIP Skogen mot Blekinge OF
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt Brosö
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2016

Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGläntan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Helene NilssonMedlemrigister
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann ÖhlinUtbildning
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas JohanssonAnsvarig
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP Skogen
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson-Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt Brosö
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Claes Järnbo
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2015

Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTävlingsstastik
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMediakontakter
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonGläntan
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonAnmälningsansvarig
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonMedlemsrigister
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Thomas JohanssonKlubbens historiska dokumentation
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann ÖhlinUtbildning
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta NilssonFörsäljning
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontaktperson IP- skogen
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson-Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKM tävlingar
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar Bengtsson
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsstatistik Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Mikael Norlin
 
Ungdomskommitté Tomas NilssonKontakt BroSö OK
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Claes Järnbo
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö OK
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 
Valberedning Jörgen Nilsson
 

2014

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Ann Öhlin
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne HåkanssonKontakt IP skogen
 
Stugkommitté Kjell Linghede
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Christina Andersson-Skog
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Bo JanssonKm-tävlingar
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse RosénKontakt Brosö
 

2013

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Databasansvarig Magnus Holmgren
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas Johansson
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne Håkansson
 
Stugkommitté Kjell Linghede
 
Trivselkommitté Christin Andersson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar Bengtsson
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 

2012

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonMedia
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig Nydahl
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident William Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas Johansson
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Nils-Arne Håkansson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Marina Carlegrundh
 
Trivselkommitté Ann Öhlin
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob Emander
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2011

Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Marina Carlegrundh
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Owe Nilsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Eric Tenland
 
Tävlingsansvarig Göran Andersson
 
Tävlingsansvarig Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Tävlingsansvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Tävlingsansvarig Inge Åkesson
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Per-Ola Melander
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 

2010

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Aktivitetansvarig Ann-Sophie Nilsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Bengt Lindblom
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Owe Nilsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Niclas Lindblom
 
Naturpasskommitté Inge Åkesson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Per Nilsson
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Träningskommitté Eric TenlandAnsvarig för KM- tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Kerstin Andersson
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2009

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Gabriel Bengtsson
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig Nydahl
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Kartkommitté Per Nilsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Roger Leandersson
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Åke Larsson
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Gabriel Bengtsson
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Träningskommitté Eric TenlandKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Nisse Rosén
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2008

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob Emander
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Peter Holmgren
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne Håkansson
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Eva Lydell Lindblom
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2007

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Bengt Bergqvist
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas JohanssonKlubbens historiska dokumentation
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Olle Nilsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Sport Ident Peter Andersson
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Eva-Lisa Håkansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Trivselkommitté Birgitta Bergman
 
Träningskommitté Jakob EmanderKommitte och elitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonAnsvarig för KM tävlingar
 
Tävlingsansvarig Nils-Arne HåkanssonMot Blekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Gabriel Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2006

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander Lindblom
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Informationskommitté Sven-Olof Karlsson
 
Kartkommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Kartkommitté Bengt Bergqvist
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill Wikingsson
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Ol-utrustning Birgitta Nilsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Kerstin Andersson
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe Nilsson
 
Tävlingsansvarig Anders Wetterling
 
Tävlingsstatistik Magnus Holmgren
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Niclas Lindblom
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 
Valberedning Nils-Arne Håkansson
 

2005

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Alexander LindblomAnsvarig
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenTeknisk Webbmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Informationskommitté Sven-Olof Karlsson
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig och kartförsäljning
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Inga-Lill WikingssonAnsvarig för utbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Naturpasskommitté Karin FunestrandAnsvarig
 
Ol-utrustning Birgitta NilssonAnsvarig
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Per-Olof Möller
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterialansvarig
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Jan-Åke Hansson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Karin Funestrand
 
Träningskommitté Jakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKm-tävlingar
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders WetterlingBlekinge orienteringsförbund
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob EmanderAnsvarig
 
Ungdomskommitté Göran Ohlsson
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Niclas Lindblom
 
Ungdomskommitté Alexander Lindblom
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Ungdomskommitté Marie Melander
 

2004

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Ulla Bergqvist
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenWebmaster
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Per ErlandssonEkonomi
 
Informationskommitté Eivor NydahlEkonomi
 
Informationskommitté Stig NydahlSammankallade
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Träningskommitté Jakob EmanderElitansvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
Träningskommitté Thommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonAnsvarig KM
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders WetterlingMot Blof
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Uk Jakob Emander
 
Ungdomskommitté Peter Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Per Nilsson
 
Ungdomskommitté Bigge Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Tomas Blomqvist
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 

2003

Aktivitetansvarig Bigge Bengtsson
 
Anmälningsansvarig Ulla Bergqvist
 
Informationskommitté Magnus HolmgrenHemsidan
 
Informationskommitté Jakob EmanderHemsidan
 
Informationskommitté Lars-Gunnar BengtssonPress
 
Informationskommitté Gabriel BengtssonHemsidan
 
Informationskommitté Per Erlandsson
 
Informationskommitté Anneli EnckellGläntan
 
Informationskommitté Eivor Nydahl
 
Informationskommitté Stig NydahlAnsvarig
 
Kartkommitté Bengt BergqvistAnsvarig
 
Kartkommitté Lars-Gunnar Bengtsson
 
Ledaransvarig Birgitta NilssonUtbildning
 
Markkontakt Lars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
Markkontakt Inge Åkesson
 
Märkesombud Thomas Johansson
 
Naturpasskommitté Hasse Axelsson
 
Naturpasskommitté Lars Svensson
 
Naturpasskommitté Lennart Johannesson
 
Naturpasskommitté Lotta Ryberg
 
Naturpasskommitté Perty Kjellsson
 
Ol-utrustning Maj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustning Tomas Blomqvist
 
Skidkommitté Börje Svensson
 
Skidkommitté Sonny EricssonAnsvarig
 
Skidkommitté Eva Svensson
 
Sport Ident Christian Lindblom
 
Sport Ident Alexander Lindblom
 
Sport Ident Bengt Lindblom
 
Stugkommitté Thomas JohanssonMaterial
 
Stugkommitté Stefan Sandin
 
Stugkommitté Henry Karlsson
 
Stugkommitté Johan Truedsson
 
Trivselkommitté Lena Johansson
 
Trivselkommitté Eva Lydell Lindblom
 
Trivselkommitté Karin Funestrand
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
Träningskommitté Erik Nilsson
 
Träningskommitté Johan Ryberg
 
TräningskommittéThommy Bergman
 
Tävlingsansvarig Owe NilssonKM
 
Tävlingsansvarig Per Erlandsson
 
Tävlingsansvarig Anders Wetterling
 
Tävlingsstatistik Magnus HolmgrenDatabasansvarig
 
Ungdomskommitté Peter Holmgren
 
Ungdomskommitté Christian Lindblom
 
Ungdomskommitté Per Nilsson
 
Ungdomskommitté Bigge Bengtsson
 
Ungdomskommitté Ann-Sophie Nilsson
 
Ungdomskommitté Carin ErlandssonAnsvarig
 
Ungdomskommitté Bengt Lindblom
 
Ungdomskommitté Lotta Ryberg
 
Ungdomskommitté Tomas Blomqvist
 
Ungdomskommitté Annika Frantz
 
Valberedning Ingalill Nilsson
 
Valberedning Bengt Lindblom
 
Valberedning Stig Nydahl
 

2002

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
AnmälningsansvarigUlla Bergqvist
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéMagnus HolmgrenHemsidan
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéLars-Gunnar BengtssonPress
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
InformationskommittéStig NydahlAnsvarig
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart JohannessonAnsvarig
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
Sport IdentChristian Lindblom
 
Sport IdentAlexander Lindblom
 
Sport IdentBengt Lindblom
 
StugkommittéThomas JohanssonMaterial
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéEva Lydell Lindblom
 
TrivselkommittéKarin Funestrand
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TräningskommittéThommy Bergman
 
TävlingsansvarigJohan RybergKM
 
TävlingsansvarigAnders Wetterling
 
TävlingsstatistikMagnus HolmgrenDatabasansvarig
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin ErlandssonAnsvarig
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
UngdomskommittéAnnika Frantz
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningBengt Lindblom
 
ValberedningStig Nydahl
 

2001

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
DatabasansvarigMagnus Holmgren
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéMagnus HolmgrenWebmaster
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéLars-Gunnar BengtssonPress
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
InformationskommittéStig NydahlAnsvarig
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
Sport IdentChristian Lindblom
 
Sport IdentAlexander Lindblom
 
Sport IdentBengt Lindblom
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéAnna-Lena Ryman
 
TräningskommittéJakob EmanderAnsvarig
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigAnders Wetterling
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
UngdomskommittéAnnika Frantz
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningLotta Ryberg
 
ValberedningStig Nydahl
 

2000

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéPer Erlandsson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningMaj-Lis OlssonAnsvarig
 
Ol-utrustningTomas Blomqvist
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
StugkommittéJohan Truedsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéAnnelie Karlsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéAnna-Lena Ryman
 
TräningskommittéJakob Emander
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéCecilia Rönnfjärd
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningIngalill Nilsson
 
ValberedningLotta Ryberg
 
ValberedningStig Nydahl
 

1999

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéJakob EmanderHemsidan
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéAnneli EnckellGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareUlla Bergqvist
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéStefan Sandin
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéHenry Karlsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéAnnelie Karlsson
 
TrivselkommittéLena Johansson
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TräningskommittéJakob Emander
 
TräningskommittéBo Jansson
 
TräningskommittéJohan Ryberg
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPeter Holmgren
 
UngdomskommittéChristian Lindblom
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéCarin Erlandsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UngdomskommittéTomas Blomqvist
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1998

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéLars-Magnus Nilsson
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéStig Nydahl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéGabriel BengtssonHemsidan
 
InformationskommittéAnn-Sophie NilssonKlubbnytt
 
InformationskommittéLars-Magnus NilssonPR och Press
 
InformationskommittéLeif SandströmGläntan
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MarkkontaktInge Åkesson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéKarin Östlund
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPer Risholm
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1997

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéMaj-Lis Svensson
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy Ståhl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
KartkommittéBengt Bergqvist
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigBirgitta Nilsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéLennart Johannesson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéBirgitta Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikThomas Johansson
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéPer Risholm
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBengt Lindblom
 
UngdomskommittéLotta Ryberg
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningÅke Karlsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 

1996

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy Ståhl
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéThomas Johansson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf ÖdmanAnsvarig
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge Åkesson
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéEva-Maja Johannesson
 
TrivselkommittéBerit Sundin
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkJakob Emander
 
UkBengt Bergqvist
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 
ValberedningStig Ohlsson
 

1995

AktivitetansvarigBigge Bengtsson
 
EkonomikommittéUlla Bergqvist
 
EkonomikommittéPerty Kjellsson
 
EkonomikommittéTommy StåhlAnsvarig
 
Elit-ansvarigJakob Emander
 
InformationskommittéKaj JohanssonVolontär
 
InformationskommittéLeif SandströmPR och Press
 
InformationskommittéOlle NilssonBokombud
 
InformationskommittéGunilla LagerlövPR och Press
 
KartkommittéBörje Lundgren
 
KartkommittéBengt BergqvistAnsvarig
 
KartkommittéLars-Gunnar Bengtsson
 
LedaransvarigHasse Axelsson
 
MarkkontaktLars-Gunnar Bengtsson
 
MaterialansvarigThomas Johansson
 
MärkesombudThomas Johansson
 
NaturpasskommittéÅke KarlssonAnsvarig
 
NaturpasskommittéLars Svensson
 
NaturpasskommittéPerty Kjellsson
 
NaturpasskommittéIngrid Ericsson
 
NaturpasskommittéElsa Enarsson
 
Ol-utrustningBirgitta Nilsson
 
Ol-utrustningAnn-Sophie NilssonAnsvarig
 
ReseledareLars-Gunnar BengtssonAnsvarig
 
ReseledareBigge Bengtsson
 
SkidkommittéBörje Svensson
 
SkidkommittéSonny EricssonAnsvarig
 
SkidkommittéEva Svensson
 
StugkommittéUlf Ödman
 
StugkommittéThomas Johansson
 
StugkommittéBernt Sundin
 
StugkommittéInge ÅkessonAnsvarig
 
TrivselkommittéIngalill Nilsson
 
TrivselkommittéEivor Nydahl
 
TrivselkommittéEva-Maja Johannesson
 
TrivselkommittéGunilla Lagerlöv
 
TävlingsansvarigInga-Lill Wikingsson
 
TävlingsstatistikBörje Lundgren
 
UkBengt Bergqvist
 
UkBigge Bengtsson
 
UngdomskommittéJakob Emander
 
UngdomskommittéOwe Nilsson
 
UngdomskommittéPer Nilsson
 
UngdomskommittéBigge BengtssonAnsvarig
 
UngdomskommittéAnn-Sophie Nilsson
 
UngdomskommittéFredrik Axelsson
 
UngdomskommittéJonas Axelsson
 
UngdomskommittéBernt Sundin
 
UngdomskommittéHåkan Lorantz
 
UppbördsmanHasse Axelsson
 
ValberedningBo Jansson
 
ValberedningStig Nydahl
 
ValberedningStig Ohlsson
 
Visa alla år 1943-2017
 

 

www.stigmannen.se 
webmaster@stigmannen.se